Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Véletlenül leöntöttem málna...

Véletlenül leöntöttem málna szörppel egy bankjegyet, majd beáztattam, így fizethetek vele?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlen volt, figyelmetlenségből sajnos. 20 ezresről van szó. Kiáztattam ahogy tudtam, de most jelenlet ilyen rózsaszínes alapszíne lett..

Nem mosódott el és minden rajta van, ami arra utal, hogy hivatalos, tehát ép maradt, de rózsaszínes.

Arra gondoltam, hogy tesco önkiszolgálójaba fizetnék vele, az úgyis beveszi gondolom. Szerintetek?


2017. szept. 5. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
bármelyik bank ingyen kicseréli
2017. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kár izgulni, add oda bárkinek. Csak mondjad közben, hogy ez nem az amire gondol, nem, hehe, nem a festékkazetta robbant be amikor felfeszítettük az ATM-et, ez csak málnaszörp. Úgy oké lesz.
2017. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én senkinek nem adnám oda, mivel kínos lenne, ha rablásból származó bankjegyre gondolna. Ha nem fogadja el még kínosabb.


Tesco automata is jó. Illetve vannak olyan ATM-ek (persze ha az adott bank ügyfele vagy) ahol kártyával tudsz készpénzt befizetni. Az ATM el fogja fogadni.


Vagy tényleg posta illetve bankfiók. Ott is személyesen kell átadnod, de ők profibbak annál, hogy a málnaszörpöt biztonsági festéknek nézzék.

2017. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!