Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van előfizetésem a vodafone-ná...

Van előfizetésem a vodafone-nál, és már kitudok hozni ingyen telefont. Annyi a gond, hogy én ezt az előfizetést az anyámnak vettem fel, hogy tudjon telefonálgatni. Nekem független kell. függetleníti hivatalosan a vodafone nekem?

Figyelt kérdés

#Vodafone #telefon függelenítés
2017. szept. 7. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban /október 24-e után/, ahogy lejár az előfizetéshez kapcsolt hűségidő.
2017. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ingyen kihozni se ingyen van!

Előfizetéshez kapcsolt tarifa hűségidő van, illetve ingyen hozod el, de utána havi részletet fizetsz!

A vállalt tarifa csomag és hozzá hűség idő határozza meg, hogy melyik telefont mennyiért, és milyen részlet fizetési áron tudod kihozni.

pl.: [link]

Red Smart X 2év tarifa hűséggel (azaz a tarifa díj havi 9990 Ft.), plusz 23 hónapon át havi 10 000 Ft a készülék törlesztése. (első hónap 1 Ft.)

Tehát 230 -ért veszed lényegében a telefont + anyudnak is tartania kell a tarifa hűséget 2 évig, nem válthat kisebbre.

Illetve ez idő alatt nem is függetlenítheted a készüléket, vagy adhatod el.


Személy szerint soha nem vennék így telefont, nem tudnak olyant ajánlani amiért olyat vehetnék ami megéri.

2017. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!