Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri felmenni Tatabányáról...

Megéri felmenni Tatabányáról Budapestre munkát vállalni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Innen Tatabányáról nagyon sokan járnak Budapestre és Győrbe is dolgozni, többek között én is, és sok más ismerősöm is.
2017. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tatabányán rengeteg munka van, BPesten is, mihez értesz?
2017. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha semmihez nem értesz, akkor Pesten is a gyár marad, ja nem, mert ott az nincs
2017. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utána kell számolni. Ha a budai oldalon találsz munkát ahova a déliből vagy Kelenföldről gyorsan eljutsz az még elmegy.

A pesti oldalra eljutni naponta és haza minimum 4 óra utazás ajtótól ajtóig. Nekem biztosan nem érné meg 8 óra munka mellett. Semmi magánélet csak a daráló.

A másik kérdés, hogy mi az a munka amit nem fizetnek meg Tatabányán de Budapesten igen.

Az ipartelepen szerintem jók a fizetések Tatabányán, és nem biztos, hogy pesten annyival többet kapsz amennyit elvisz az utazás költségben és időben.

Ha szakmát is írnál akkor könnyebb lenne véleményt mondani.

2017. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!