Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Levált a 3 hetes cipőm talpa...

Levált a 3 hetes cipőm talpa mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig 3 hete vettem Szegeden a tescoba a SportFactoryba egy férfi le coq sportif "sport" cipőt az anyaga "raceron nylon", és kezd engedni a ragasztás. Kb 10 húztam fel egyszer esős időben. 20E ft volt... Na most ma bementem és egy kiscsaj azt mondta hogy dobozzal elküldik pestre és ha javítható megjavítják ha nem kicserélik. Kérdeztem a csajt hogy van e elérhetőségük ahova küldik a cipőt de nem tud semmit. Tapasztalat? Bocsánat de fel B... hogy 20 ezerért olyan cipőt kapok ami 1 hónapot se bír ki... És mit javítanak rajta beragasztják még 3 hétre? xD vagy kicserélik? xD ugyan ilyen sz...rra. Sírok a fogyatékosságuktól... valakinek valami tapasztalata?

#Le Coq Sportif #Cipő kicserélés #sport factory #tesco szeged #rossz cipő #leválik levált a cipő talpa #enged a ragasztő #új cipő kezd szétjönni
2017. szept. 8. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a törvény, javítani fogják ha lehetséges, ha nem akkor még cserea javítás sosem tartós, úgyhogy reménykedjünk a cserében.
2017. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval valami "le Cock" nevű cipőt vettél. 20 ezerért. A Tescóban.

Aha :P


Egyébként nem fogyatékosok, te nem ismered a jogot. Minden termék esetén, nemcsak a te LöFasz nevű cipőd esetén azt írják elő a garanciális szabályok, hogy hiba esetén a vevő elsősorban kijavítást, és ha ez nem lehetséges, akkor követelhet kicserélést.

Persze nem tiltja meg semmi nekik, hogy ha a bolt úgy akarná, akkor rögtön kicseréljék vagy akár visszaadják a pénzed.. de nincs ilyen kötelezettségük, neked meg nincs jogod követelni, úgyhogy úgy tűnik, együtt kell élned a La Kuki cipővel :P

2017. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 szer javították a Deichmann-ban vásárolt Adidas cipőm . 18 volt , még úgy ahogy birja 😁
2017. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Yeee :)
2017. szept. 8. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg megragasztják, vagy pedig kapsz egy kedves leba**ást, hogy nem kellett volna felvenned esős időben, a te hibádból ment szét, így nem kell kicserélniük.
2017. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze meg betonon ne használjam egyébként vitrinbe kellett volna raknom nem is használni mi :)
2017. szept. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!