Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire vannak önök megeléged...

Zs. kérdése:

Mennyire vannak önök megelégedve a magyar Tesco üzletláccal? Nagyon fontos észrevételeket szeretnék hallani, mert több helyen fejlesztenénk de még nem tudjuk hogy mit. Köszönettel:Résztulajdonos, Tesco

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz képest néha milyen minőségűek egyes termékek, borzasztó drágák.
2010. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Hihető ...

"fejlesztenénk de még nem tudjuk hogy mit"

Konkrét kérdése nincs? Elég széleskörű a TESCO, minden érdekli?

2010. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Ja persze a cég vezetősége majd itt a GYK-n kér közvélemény-kutatást.
2010. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A cég angol tulajdonú.
2010. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Mi Tescoba csak általában üdítőért megyünk. Soha nem veszünk ételt, és főleg nem felvágottat. Valami borzalmasan undorító! A legfelháborítóbb élményem az volt, mikor egy újonnan nyílt üzletben az első nap zöld volt a felvágott! Ha már kicsit jobban figyelve lenne a termékek lejárata és minősége, az jó kezdés volna. Az árukról nem is beszélve!
2010. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

a tesco expressz tök feleslegesen nyílt meg, legalábbis tesco néven, mert ugyanazok a termékek 10,20,30 sőt 50 fttal drágábban kapható ott.

auchan, lidl jobbak, csak tescot lehet meg lehet közelíteni busszal is itt pesten könnyen.

a termékeik sokszor tényleg katasztrófák.de sajnos én csak sokszor azt engedhetem meg magamnak. és ha találok egy olcsó terméket, amit rendszeresen elkezdek vásárolni, mindig 1 v.2 hón belül felmegy az ára. szerintem esküszöm nagyon nézik mennyivel fogy belőle több, hogy rögtön emeljenek.

2010. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Nemrég vettünk tesco gazdaságos tejet a kutyának, de vmiért nem itta meg, gondoltam megkóstolom...

hát megértem szegényt miért nem itta meg szőrnyű az íze, de hétvégén viszem vissza nekik, igyák meg ők :)

2010. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Egyszerűen soha nincs amit venni szeretnék vagy túl drágán
2010. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Tescóban pulykacombot vásároltam, jó nagyokat. Fentem a fogam,milyen jó lesz fokhagymásan, szalonnával tűzdelve. Amikor kibontottam a nylon tasakból elhánytam magam, tök romlott volt. Pfujj! Ennyit a láncról!
2010. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy a résztulajdonos nem tud helyesen írni:-DDD
2010. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!