Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek dobozt,...

Honnan szerezzek dobozt, amiben csomagot adok fel a postán? Ezt hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

Életemben először csinálnék ilyet. Eladtam 3 különböző dolgot az interneten 3 különböző embernek és miután utalják a pénzt, küldöm nekik sima postai csomagküldéssel.


De most ehhez dobozt honnan kell szerezni? A postára be lehet menni és adnak valamit pénzért? Ilyen 30x20x10 cm-es dobozok kellenének maximum. Jó, aki már öreg annak ez biztos hülye kérdés, de egyszer az életben meg kell tanulni mindent és nekem ez most jött el.


23/f


2017. okt. 11. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Postán adnak, jó pénzért. Vannak előre elkészített postakész dobozok is aminek az árában már a csomag ára is benne van.


2. bármelyik boltban kapsz ingyen, csak mosolyogva menj be.

2017. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez első felsorolását kiegészíteném azzal, hogy hobbi boltokban, barkácsáruházakban és lakberendezési üzletekben is lehet vásárolni dobozt. Én egyszer a Jysk-ben vettem kisméretű dobozt, pont hasonló céllal, mint amire neked is szükséges. Jómúltkor az Obiban is vettem dobozt, igaz akkor nagyobb méretűek érdekeltek csak, mert az meg költözés végett kellett.
2017. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A postán

30x24x60-as doboz 120Ft

49x30x15-ös doboz 200Ft

2017. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!