Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Best west / western pénzátadás...

Best west / western pénzátadások a szállodába, hallottatok már róla?

Figyelt kérdés
Én magyarországon vagyok egy barátom külföldön, ő akarna nekem azonnal pénz küldeni, de nem bankon keresztül, hanem ugymond szállodán keresztül Best west /western szolgáltatással. Tehát ő bemegy az ö országába egy ilyen szállodába , én bemegyek magyarországon, megadja az adataimat. ő ott leteszi a pénzt kp-ba én pedig felveszem ott. Hallottatok már ilyenről ?

#western #Best west
2017. okt. 19. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú de nagyon rosszul hangzik. :D
2017. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos rosszul hangzik az tény, viszont vannak ilyen szolgáltatások, de nem mindenkinek elérhető, és érdekelne, hogy van e valakinek tapasztalata ilyenben ?!
2017. okt. 19. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:

a leggyakoribb ilyen szolgáltató a western union (ami természetesen nem szálloda).


Ezeket a szolgáltatásokat az esetek túlnyomó részében nem tiszta pénzmozgásokhoz illetve csalásokhoz használják. Ugyanis 0 értelmük van és nagyon drágák is, semmi sem indokolja a használatukat.

2017. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"semmi sem indokolja a használatát"


Dehogynem. A WU köszöni nagyon jól megél, pont mert ezer indoka van hogy ne bankon keresztül küldd/kérd a pénzt.


Csak hogy az egyik leggyakoribban említsem, rengeteg embernek nem lehet a számláján pénz korábbi tartozás miatt. A WU erre kiváló megoldás. A csalásokat már ne is említsük.


Nagyban viszont nem kispályáznak WU-nal, ott már Offshore bankszámlákkal játszanak.

2017. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pont ezt mondtam, hogy csaláson kívül semmi értelme. Ahogy az is csalás a szememben, amikor valakinek tartozása van, de nem akarja fizetni, inkább dugdossa a szürke vagyonát.
2017. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha legálisan akarod küldeni akkor bankon keresztül küldöd, ez nem vitás. A WU ügyletek mögött sumákság van.


Kérdező, hogy válaszoljak is, még én se hallottam szállodás pénzküldésről.

2017. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyre valószinűbb, hogy létezik ilyen. Viszont nagy titokba van, mert ez nem legális, senki nem fogja azt mondani h na van ilyen szolgáltatásunk is. És ez se mindenkinek elérhető, aki benne van a dologba esetleg annak.
2017. okt. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!