Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok jó otthoni munkalehetős...

Tudtok jó otthoni munkalehetőségeket?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett sajnos más eshetőségre nem lenne időm, de mint minden fiatalnak, nekem is jól jönne egy kis plusz jövedelem.

Sajnos azonban sok az átverés az otthoni munkák területén. Tudtak ajánlani honlapokat, cégeket, amik ezzel foglalkoznak, és megbízhatóak?



2017. okt. 22. 12:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ékszereket, és pólóra vasalt mintákkal foglalkozom. De az ilyen otthoni munkák mindig baráti/ ismerős útján szerezhető. Szerintem rokonoktól, barátoktól kérdezd meg, hátha tudnak segíteni. Itt nem nagyon.
2017. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos a környezetemben se tudtak segíteni, azért tettem fel itt a kérdést. Az ilyen kézműves dolgok online árusítására viszont én is gondoltam már! Te hogy csinálod? Külön webshopod van, vagy az etsy-n, esetleg a Meskán árulod a termékeket? Gondolom egyéni vállalkozóid van.
2017. okt. 22. 13:36
 13/20 anonim ***** válasza:
Captcha-kat oldasz meg óránként 50 forintért.
2017. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:30 vagyok.

Nekem van egy jó barátom akinek van egy jól jövedelmező üzlete. Ő adja ki a sablonmintákat, az anyagokat (strasszköveket, gyöngyöket, ruhákat, stb) én otthon megcsinálom, és amikor kész, érte jön, kifizet, elviszi. Most éppen arra tanít, hogy kell csinálni a ruhára vasalható matricákat..Szóval én így csinálom.

2017. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%

Ez a kérdés minden harmadik nap előkerül. Sosem fogom megérteni, hogy miért gondolja valaki azt, hogy ha mondanak neki egy otthon végezhető munkakört akkor ő abból majd jó keresetet tud szerezni.

Én is itthonról dolgozok egyetem mellett de mire eljutottam olyan szintre, hogy már ne kelljen elmennem nyáron dolgozni és mégse legyen soha semmilyen anyagi gondom az legalább 2 év volt.

2017. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Akkor tanuld meg beosztani az idődet, mert egyetem mellett marhára lehet dolgozni. Elég sok mindenkinek sikerül.
2017. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Egyébként otthoni munkát kérdeztem, mondjuk kérdőív kitöltést, vagy bedolgozást, amik mögött valós cégek állnak. "


Ezek után ugyanúgy kell(ene) adózni, mint az óraadás után.

2017. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha van hozzá tehetséged, akkor kézműves dolgokat árulj a Meskán vagy vaterán/jófogáson. Facebookon csinálj oldalt magadnak, de webshopot majd csak akkor ha nagyon beindul az üzlet.

Írtad h erős az angolod. Vállalhatnál korrepetálást és nyelvvizsgára való felkészítést max középszintig mondjuk 1500/óráért. Valódi otthoni munka max Pesten van és inkább IT-val, 3D látványtervezéssel kapcsolatos. Az átlagnak az felejtős.

2017. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Apám összegyűjtött egy csomó diót, most kiszárítja a padláson és később megpucolja és eladja. Ezzel el van egész télen, viszont a szeptembert rá kellett volna áldozni, mert akkor van a begyűjtés. Sajnos erről már lecsúsztál, de ha jövőre előbb gondolkodsz akkor te is csinálhatod, egy tippet adtam.
2017. okt. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azzal, hogy a kérdőíves munkáért is adózni kell. Azért írtam, mert valaki azt állította, hogy "pár különórát mindenki elnéz" - na persze.


Azzal is tisztában vagyok, hogy nem lehet meggazdagodni belőle, nem is ez lett volna a célom, csak egy kis jövedelmkiegészítést szerettem volna.


Örülök, hogy sok mindenkinek sikerül beosztani az idejét, nekem már nem, mert hosszú kilométereket kell utaznom, és ha tényleg felkészült akarok lenni, jó jegyeket szerezni, akkor nincs túl sok szabadidőm...


Az eddigi válaszokat köszönöm, továbbiakra nincs szükségem.

2017. okt. 25. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!