Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik futárszolgálatot...

Melyik futárszolgálatot ajánljátok? Van olyan, aki többet is próbált? Jelenlegivel nem vagyok megelégedve.

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy árban tudnátok-e jobbat. Jelenleg borítékba csomagolt ruhákat küldözgetek, 50-100db havi csomag között kb 1450ft, 100db felett 1250ft-ért viszik, utánvéttel, bárhova az országban. Ez végülis nem rossz.

A rossz az, hogy nem küldenek előre sms-t, semmit, és sok csomagom visszajön. Nehéz kommunikálni a futárokkal is.

A munka része sem rossz, kitöltöm az adatlapot 1 perc alatt, kinyomtatom, ráragasztom a csomagra. Olyat sem akarok, akinél csomagonként 10 percig kell kínlódni hogy megcímezzem.



2017. okt. 25. 15:28
 1/1 anonim válasza:
Én a DPD-t tudom neked javasolni! Ők előre jelzik a kiszállítási időpontot. A csomagnet oldalán szoktam Őket megrendelni. Azt hiszem, hogy az az Ő saját rendelő felületük.
2018. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!