Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kapom az árvaellátást?

Miért nem kapom az árvaellátást?

Figyelt kérdés
20 éves, nappali tagozatos tanuló vagyok egy gimnáziumban ahol most 14.-es vagyok. 2018-ban fogom befejezni a sulit amikor is megkapom a boltvezetőit mert ugye kereskedelmi szakra járok. 3 nap suli van, csütörtök péntek pedig gyakorlat. Nyár végén kaptunk egy levelet amiben azt írták megszüntetik az árvaellátást. Amikor elkezdődött a suli kértem iskolalátogatási igazolást amit visszaküldtem nekik, hogy tudják még mindig tanulok nappalin. Ez kb. egy hónapja volt vagy több ideje, de azóta semmi levél nem jött visszajelzésként. Mit kéne tennem?
2017. okt. 28. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Bemenni hozzájuk.
2017. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!