Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Traktor vagy kombájn?

Traktor vagy kombájn?

Figyelt kérdés
Ugyanannyi pénzért melyiket válasszam ? A traktort vagy a kombájnt ? A traktor 1956 os és 14 lóerős a kapcsoloszekrényével van baj de müködik ,és még egy gumi ami kopott .. Nincs hidraulika de van kardánkimenetel és oldalkaszának hely ... , a kombájn nem tudom mikor volt gyártva ,nem tudom hány lovas 3 hengeres ,mumkaszélesség nem tudom mekkora , müködö állapotban van ,de elég kopott és erre talán még többet rá kell költeni mint a traktorkára ,szerintetek melyiket válasszam ? Az ár ugyanannyi . Ti melyiket választanátok ? Munkaigény itt a faluban nagy van a kombájnra is és a traktorral elvégezhető munkára is ....

2017. okt. 28. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kombány a király! :D
2017. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Traktorral több féle munkát lehet végezni. Viszont kell hozzá munkagépek, pótos.


Kombájnra viszont csak júniustól októberig van meló. De az még jobb pénz lehet.

2017. okt. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen épp ezért írtam ki ,mert benne vagyok a dologba keményen édesapával nyomtjuk a mezőgazdaságot ,szerinte a kombányt éri meg ( szomszéd faluba van ),bár félek a kombánytól ,mert réginek tünik és még kell is rajta csiszolgatni ,s attól félnék hogy pont szezonban romlik el .... Apa szerint a traktor kicsike .... Igaza van mondjuk de 10 év múlva a kombány a legolcsóbb árában lessz ,viszont a trakcsi már 70 éves lessz és nagy értéke lessz akkora 40 év.múlva mikor én 55 leszek egy vagyont fog érni nem ? :)
2017. okt. 29. 07:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kombájn tuti hogy szezonban fog elromlani. Miért? Mert nem szezonban csak áll. Az év 9 hónapjában csak áll. Viszont mikor szezon van akkor nyomja a melót keményen.
2017. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!