Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy filmnek le kell írnom a...

Egy filmnek le kell írnom a pénzügyi részét nem a tartalmat hanem hogy mi a pénzügy benne valaki tudd ilyet? 1 oldalnak kell lennie.

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 20:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
FONTOS LENNE!!!!!
2017. nov. 5. 20:10
 2/17 anonim ***** válasza:

Naaaa


Meg kell tervezned, hogy hàny forgatási nap alatt szeretnéd megcsinálni, ehhez tudnod kell, hogy mely jeleneteket milyen helyszíneken akarod leforgatni, hány kamerát akarsz bérelni, gondolnod kell a stán helyszínek közötti mozgatására, a belső helyszínek bérlésére, a külső helyszíni forgatás engedélyeztetésére. Kell egy forgatókönyvíró, illetve inkább 2 vagy 3, mivel valamelyik a sztori megírásában jó, a másik párbeszédeket ír, a harmadik meg a jellemábrázolásért, meg a framaturgiáért felelős. Lesz valaki, aki elkészíti a forgatókönyv alapján a forgatás rajzvázlatát, egy castingos aki kiválasztja ezek alapján a stábot (színészek, dublőrök, operatőr, hangosítók, díszlettervező, stb). Forgatás után kell zeneszerző / hangszerelő, a zenétől függően zenészek, hangstúdió, az utószonkronhoz is, zajkészítők, forgatás előtt-alatt-után a vizuális effektekértfelelősök, majd a vágó, kell a marketingre is áldozni, meg kell egyezni a forgalmazóval hogy hány teremben vetítik, hány kópia készüljön, jó lennr valami reklámbevétel is, stb. Csak a stáblista neha több ezer ember. Szóval a pénzügyi terv szerintem tőbb lesz mint 1 oldal.

2017. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ferre értetted a kérdést egy hazidogat kell írnom 1oldalt amiben ki kell fejteni egy film pénzügyi részét..
2017. nov. 5. 21:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem értettem félre, fent összeszedtem hogy kb hány ember bérével és milyen egyéb költségekkel kell számolnod, az meg hogy pontosan mennI, azt csak te tudhatod a film alapján. Talán meg kellene írnim helyetted? :))
2017. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De öcsém, normálisan írni sem tudsz, mit akarsz te házidolgozatot írni? És ha senki nem segít, akkor félredobod, és nem írod meg?
2017. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mar ne is haragudj de ugy gondolom normlisan kertem segítséget hogy valaki tudd e milyen filmet es segítene e elkezdeni vagy legalábbis egy film címét ami alapján megtuom irni.. Nem mondtam h irja meg helyettem...
2017. nov. 5. 21:08
 7/17 anonim ***** válasza:
A 2. tökéletesen leírta, kár, hogy még felfogni sem fogod fel.
2017. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon remélem hogy költségtérítéses képzésen vagy, és nem mi fizetjük a teljes tandíjadat! :D
2017. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#2 Koszi hogy ezt igy leírtad.. De teljesen ferre értjük egymást szoval vegyük pl a Tozsdecapakat errol a filmről le kell irni hogy mi a penz szerepe, mennyire is fontos a penz.. Ebbol a filmből hogyan is jon at. Erre irtam h 1 oldalt kellene írnom csak sajnos nem tudom hogyan is kezdjem el.
2017. nov. 5. 21:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha még egyszer leírod, hogy "ferre", félre helyett, esküszöm felkötöm magam...


Úgy kezdd el, hogy:


"A Tőzsdecápákban a tőzsdéről van szó..." és folytasd. Komolyan, hány éves vagy?

2017. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!