Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A wish-en lehet otp-vel fizetni?

A wish-en lehet otp-vel fizetni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne mert karácsonyra akarok rendelni és nem tudom , nem írja h lehet e otp-vel fizetni.

2017. nov. 6. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy az OTP kártyatársaság?


Esetleg ha elárulod, hogy milyen kártyád van, akkor lehet is segíteni.

2017. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"mert karácsonyra akarok rendelni"

Azt azért kalkuláld bele, hogy egyáltalán nem biztos, hogy megérkezik karácsonyig. Lehet, hihetetlennek hangzik, de ilyenkor már kezdődik a csúcsszezon - ha még vámolni is kell, akkor bizony megcsúszhat.

2017. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van, esélytelen, hogy megérkezik, mert a Magyar Posta egy trágya, és erre jön az ünnepi terhelés. Én csak Németországból várok egy apró csomagot, de az sem ért ide 2 hét alatt sem...akkor Kínából?
2017. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Otp junior és már megoldottam, köszönöm a válaszokat,tényleg nagyon későn fog megérkezni?fuuu remélem hamar megjönnek a cuccok és nem lesz pekem
2017. nov. 22. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:

"fuuu remélem hamar megjönnek a cuccok"


Nem fog hamar megjönni - Karácsony előtt most már szinte tuti, hogy nem kapod meg - és nem azért, hogy riogassalak.

Egy mai cikkből idézek, épp a kínai oldalról való rendelést taglalta:

"Aki azonban ezek után ilyen küldeményben szeretne Kínából karácsonyra rendelni valamit, az már elkésett: szinte teljesen biztos, hogy szentestéig már nem fog megérkezni semmi."

2017. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok, továbbra sem jött meg németből se a cuccom :D
2017. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!