Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gáz vissza kérni az eladott...

Gáz vissza kérni az eladott cuccot?

Figyelt kérdés

Már amikor kitaláltam,tudtam,hogy hülyeség.

2dolgot adtam el az egyik tétel 75000Ft-ba került

A másik 126 000Ft-ba ez összességében 201 000Ft

Igaz,hogy nem egyszerre vettem a 2-t.

probáltam magasabb áron eladni,de nem jelentkeztek rá, meg ugy voltam vele,hogy ha valaki meg akarja venni,azt mondom elkelt.

A lényeg,hogy 50-50 000-ért hirdettek meg,de ha a 2-t elviszi,akkor 75-ért adom,gondolkodtam,hogy az egyiket nem adom el, de végül jöttek az ajánlatok és bele mentem,mert most kell a pènz.

Lényegében a csávó akinek az autója láttán jól is megy az anyagi része,simán megveszi ezeket és még kb olcsón is kapja meg,mondtam h nem szívesen adom el,alkudozni akartak,erre oda vágja hogy ez neki jó üzlet..

Ha belegondolok az egyiket kifizette de a másikat kb ingyen kapta meg..

Gaz ha írok neki hogy vissza akarom venni? Vissza adom a pénzt..

Hirtelen felindulásból mit tettem, hiányoznak ezek a dolgok,pár nap múlva elmúlik de próbálom magam azzal nyugtatni hogy 1-2 honO múlva veszekmásikat,de a gondolat,hogy konkrétan ingyen vitt el egy 130 000-es tételt, jó hülye voltam. Ti vissza adntok a cuccot,ha vissza adjàk a pènzt?


2017. nov. 9. 23:23
1 2
 1/14 Unikornispata válasza:
88%
Igen,ez hülyeség.
2017. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Felejtsd el , ki fog nevetni . Ez így jött ki és ez nem az a helyzet hogy lehessen változtatni . Szükség nagy úr , lehet máskor póker pofával kell játszani és nem rögtön kedvezményezni az első idegeneknek .
2017. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
95%
Figyelj, ezt engedd el és legközelebb gondold végig, hogy megéri-e ez neked. Ilyen visszakérősdit az oviban csinálunk utoljára :D sajnálom hogy így jött ki.
2017. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ha vissza vásárolom úgy hogy ha esetleg majd megunja?
2017. nov. 10. 00:16
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ki fog röhögni. Sőt, fel fogja ajánlani (továbbra is röhögve), hogy oké, visszaveheted ha visszaadod a pénzt és ráfizetsz még 30 ezret.

Ezt már buktad, engedd el a dolgot. Hülyeséget csináltál, tanulj belőle és legközelebb ne csinálj ilyet.

2017. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Hiányzik a Gucci cipőd és sálad, csóró gyerek?
2017. nov. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudjuk mi az, így értelme sincs hozzá szólni.
2017. nov. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Már annak is örülnöd kellene, hogy a gombás cipődet elvitte, vagy hirtelen megkívántál egy gombapörköltet?
2017. nov. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem fogja vissza adni max borsos ráfizetéssel. Ha pedig egy minden napos használati dologról van szó akkor nem is akarja mert használja. Általában a vevő több hirdetés lát és gondolom a tied elég jó árban volt de ő tisztában van azzal hogy mennyi lenne gondolta magában hogy ekkora idiotát.
2017. nov. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

"bele mentem,mert most kell a pènz."

"Gaz ha írok neki hogy vissza akarom venni? Vissza adom a pénzt.. "


Kell a pénz - visszaadom a pénzt... mi van?

1.- nem ingyen adta oda, hiszem HASZNÁLTAD a dolgot - ugye nem gondolod, hogy használtan el lehet adni egy cipőt ugyanannyiért, mint ha a boltban vennéd újan, GARANCIÁVAL.

2. -nem fogja visszaadni, hülye lenne. Te meg nem követelheted tőle, mert szabad akaratodból eladtad. Ennyi..

2017. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!