Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnek Angliaban ingatlant...

Szeretnek Angliaban ingatlant venni es kiadniberban vagyakar csajat felhasznalasra. Mik a feltetelek?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje kell itt lenni Angliaba ?

Mekkora toke kell kb stb



2017. nov. 14. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:

"Mennyi ideje kell itt lenni Angliaba?"


Ha megveszed, nem kell ott lenned, ha csak ki akarod bérelni, akkor általában fel kell tudni mutatni fél év angliai munkaviszonyt.

2017. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy tőke kell.
2017. nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arra számolj hogy nem olyan árak vannak mint Magyarországon. Pl Londonba egy egy szobás ház £350,000 körül van. De vidéken it legalább £100,000
2017. nov. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigivalaszoka.

Igen tudom mert mar ket eve itt eleg csak hallottam olyanrol hogy kel 3 eves kint tartozkodas meg stb

2017. nov. 15. 08:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Mortgage-hoz kell 3 év. Ha nincs szükséged hitelre, akkor veszel házat amikor akarsz.
2017. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Budapesten 3x annyi hasznot hoz a lakáskiadás mint Angliában. Mivel ott sokan bérelnek (sokkal kevesebb ember lakik saját lakásban) így rendes piaci viszonyok alakultak ki, Budapesten meg a kevés (kényszerből) bérlőt lehúzzák.
2017. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen mortgagere gondoltam es meg nem vagyok itt 3 eve.

Budapesten ha vannak lakast 20-25 milliosertekben akkor kiadhatom kb 100-150 ezer forintert egy honapra, de mivel en itt elek es sajnos itt az a penzt nem sokat er ezert itt szeretnek

2017. nov. 16. 09:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, elég nehéz buy to let-es mortgage-t felvenni first time buyer-nek...több alapot is kérnek, általában 25%-ot. 2 éve élsz Angliában és már összeszedtél depositra kábé

minimum 20 ezer fontot? ...és még kábé 10-et a papírmunkákra, felújításokra és butorozásra....hmm hol dolgozol?

2017. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki csórón megy ki, lehet hogy a kaland miatt ment ki nem feltétlen csak a pénz miatt vagy eladta az otthoni ingatlanát és van költeni való pénze, vagy örökölt.
2017. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki nyugodjon meg nem orokoltem semmit csak barmennyire is hihetetlen a megfelelo gondolkodassal es modon lehet penzt keresni. Na meg persze kemeny munkaval.
2017. nov. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!