Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért ignorálja...

Magyarországon miért ignorálja a társadalom hogy tehermentes ingatlan nélkül nem lehet megélni az alap minimál fizetésekből?

Figyelt kérdés

Az ilyen nettó 100 körüli fizetésekből csak számlákra meg kajára telik, lakbérre már nem igazán.


Miért ignorálja ezt a problémát a komplett társadalom?


2017. nov. 15. 21:42
 1/7 Carragher_x ***** válasza:
61%
Én inkább olyat látok, hogy a magyar társadalom azt a tényt ignorálja, hogy nettó 100ezres fizetéssel egyáltalán nem evidens az, hogy az illető egyedül él.
2017. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem ignoralja. A hozzad hasonlokat ignoralja (Balazska, nyilvan...), aki csak hozongeni meg meltatlankodni tud, mikozben egy gyorsetterem szintjet sem utik meg se a kepessegei, se az akaratereje.
2017. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
csak te vagy ignorálva te életképtelen, alkoholista senkiházi
2017. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
#3 Miből gondolod hogy alkoholista? :D
2017. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Ki mondta ezt neked, hogy ignorálják.

Mondjuk én még sosem laktam tehermentes ingatlanban.

2017. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

"Miből gondolod hogy alkoholista?"

A kérdező maga állította ezt korábban (vagy talán éppen leszokott akkor, ki tudja mi volt akkor éppen a mese). Annyit kamuzik, hogy nem tudni tényleg az-e.

2017. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor Olaszországban éltem, a minibálbér 1000 Euró volt, a lakbérünk 700 Euró. Most Kanadában élünk, itt a minimálbér nettó 1400 Dollár, a lakásunkat 1200 Dollárért béreltük. Szóval máshol sem tudsz egyedül minimálbérből lakást bérelni és megélni.
2017. nov. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!