Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bonusway megbízható? Ti...

A bonusway megbízható? Ti használtátok? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
EZ nem kamu, hogy a fizetett összegnek az x%-át visszakapod? Jól hangzik, több embernél is láttam youtube-on. Ők is használták és meg voltak vele elégedve.
2017. nov. 18. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, működik.


A lényeg, hogy rajtuk keresztül kell átmenni a webshopokra és a vásárlás összegéből visszautalnak pár százalékot. Pl.: bookingnál 4%, aliexpress, bonprix, myprotein, nagyon sok féle webshop.


Itt tudsz regisztrálni: [link]

2018. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Eddig megbízhatónak tűnik.


A második alkalommal vettem le a bónuszaimat PayPalre, olyan 12.000 forint körül járok most fél év használat után. Egy alkalommal nem regisztráltak bónuszt az AliExpressről, de az ügyfélszolgálat jóvá írta némi e-mailezés után. A nem regisztrált bónuszokat is szépen el lehet kerülni, ha megnézed az útmutatót:

[link]


Eddig a booking.com érte meg a leginkább, de AliExpress vagy Gearbest is korrekten hozott bónuszt mert heti szinten vásárolok. Eddig elégedett vagyok, remélem így marad!

2018. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 perec86 válasza:
Úgy látom megbízható több mint egy év használat után, tök normális a supportjuk. A boltok között van némi különbség. A Booking.com minden esetben adott bónuszt, Orsay is, Myprotein is. Az Aliexpress vagy a Gearbest mondjuk 10-ből 1x nem adott. Ilyenkor kéred az elveszett bónuszodat és utána néznek. Mivel a bonusway ingyenes, így nem igazán veszítesz, ha használod. Én eddig 32 ezret vettem le, bankszámlára kértem, minden rendben volt.
2019. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!