Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Vaterán megnyertem egy...

A Vaterán megnyertem egy terméket 2 forinttért. Mennyit "illik" ilyenkor adni? Személyesen szeretném átvenni.

Figyelt kérdés
Igazából van szépséghibája és ennek tudatában licitáltam. Valószínű ezért nem kellett másnak. Nem akarnék sokat adni érte, de nem akarom kellemetlenül érezni magam. Ti mennyit adtok az eladónak ha ilyen nevetséges összegért kaptok meg egy árút?
2008. okt. 23. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mi az a termék, és mennyi az eredeti ára, ha nem volna hibás?
2008. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért indítja annyiért, mert oda is adja annyiért. Nem kell kellemetlenül érezned magad miatta. Ha biztosan többet akart volna kapni érte, akkor annyiért hirdeti meg. Szóval ne fizess többet, mint amennyiért nyerted.
2008. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Babás cucc, ami szakadt az egyik szélén. Így is lehet használni és ezért licitáltam. Használt, de jó állapotú kb. 1000-2000 ft. Meg azért is licitáltam mert ha személyesen átveszem akkor nem kell postaköltséget fizetnem.
2008. okt. 23. 18:35
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
LOL 2 Ft-ot hogy ad át manapság az ember:D tul képpen 0 forintért kaptad:D
2008. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Én régóta Vaterázok.Én is hírdetek.Ha 2 Ft,akkor annyi!Személyes találkozó esetén az eladónak illik mondania,hogy ez Neked nem került semmibe.Max. jelképesen odaadhatsz egy 5Ft-ost.De egy normális eladó nem kér semmit.Hiszem 2 Ft az lefele kerekítve 0:)Az már az eladó felelőssége,hogy ingyen talizik Veled.Benne van a pakliban.Én is jártam így nem egyszer.
2008. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan is, hogy valaki csak azért indít 1 ft-os aukciót, mert gyűjti a pozitív visszajelzéseket.
2008. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 forintért nyerted, az eladónak esze ágában sem lesz többet kérni érte.Az egy más kédés, hogy személyes átvételt megjelölt e átvételi módnak, mert ha nem , postán kell intézni csomagban a szállítást.

de akár így, akár úgy , a jövésmenés vagy posta neked se lesz ingyen, tehát ne akarj többet fizetni.A vaterán az ilyen természetes

2008. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

semmi képpen sem többet mint 2 forint (vagy is 5 forint)

ö ezért hírdette. sokan azért hirdetik meg mert kidobni nincs szivük, így legalább valaki elviszi.

én ebay-ek és volt hogy 3 € nyertem el egy 40 €-s ketrecet az egereimnek és személyesen mentem érte és 3€ adtam érte.

2008. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a többiekkel! Ha 2ft-ért nyerted meg, akkor max. adj neki egy 5 forintost. Én a teszveszen vagyok, és sokszor előfordult, hogy csak a postaktget fizették ki, személyes találkozóm még nem volt. Úgyhogy ne aggódj, nem lesz semmi baj belőle.
2008. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
86%

Ha olyan a helyzet, vigyél neki egy üveg normális bort mert nem hiszem, hogy kenyérre kell neki a te 2 vagy 5 vagy akárhány forintod...:)

Én a múltkor 4 doboz sört kaptam így.

De az sem gáz, ha a kezébe nyomsz egy 5-öst...

2008. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!