Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal esetén hogy kapom meg...

PayPal esetén hogy kapom meg a visszatérített pénzt?

Figyelt kérdés
Vásároltam PayPal fizetéssel, majd nem tetszett a szoftver és visszafizetést kértem. A forgalmazó cég vissza is fizette. Kaptam egy levelet, hogy a visszatérítés megtörtént és látom a PayPal-on belül, hogy pluszos tranzakció történt. Azonban sem a PayPal pénztárcámban nem jelent meg az összeg sem a bankszámlámon. Bár PayPal-on keresztül fizettem, a kártyámról ment a pénz. Nem volt feltöltve az online pénztárcám. Mire számítsak? Hogy fog megjelenni a visszafizetés összege? Idő kell hozzá, hogy megjelenjen mert a számlámra fog kerülni?

2017. nov. 20. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, nálam is ez a helyzet, tegnap utalták vissza, látom is a plusz összeget, de se a paypalos egyenlegemben, sem a bankszámlámon nem látom.
2017. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben egy fórumon azt olvastam, hogy néhány nap múlva a számlánkra kapjuk vissza ebben az esetben. Ha paypal egyenlegből történt volna a fizetés akkor a refund oda azonnal megérkezik. De mivel bankkártyás fizetés volt paypal-on keresztül így csak a bankkártyára utalhatják vissza. Elméletileg akár 7-8 nap is lehet.
2017. nov. 21. 12:39
 3/4 A kérdező kommentje:
A bankszámlámon jelent meg az összeg. 3 nap telt el. Tehát megvan a válasz. :)
2017. nov. 22. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó, köszi. Nekem hétfőn utalták a paypalra, remélem akkor előbb-utóbb megérkezik.
2017. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!