Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem.2éve...

Jojo01 kérdése:

Lenne egy kérdésem.2éve lakunk ugyanabban az albérletbe. Sajnos nekem meg szűnt a munkahelyem, ezért nem tudom kifizetni egyben a pénzt. Kérdem én:3 kiskorú gyerekkel kitehet az utcára?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bejelentve az albérletbe,nincs rendes ügyvéd előtt megírt szerződés,sajnos a kifizetésekről sincs papír. Soha nem késtem,mindig időben fizettem.
2017. nov. 22. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Árufeltöltői vagy gyorsétteremi munkát azonnal tudnál találni.

Ha se szerződés nincs, se semmi, akkor már másnap is kirakhat.

2017. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen, mert semmivel sem tudod bizonyítani hogy ott élsz. Rendőrrel kidobhat de ő is megütheti a bokáját a NAVnál. Miért legyen rád tekintettel ha hármat csinaltal de lakásod sincs???
2017. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanmár kinek van itt köze hozzá hogy 3családos anyuka,nem az a gond itt hogy èhenhalnak, hanem munkanélküli lett és mérlegelnie kellett mi a fontosabb.Segítséget kér hogy mit tehet ilyen helyzetbe.Sajnos kitehet, de az se biztos, mivel télnek megyünk.Az ismerősömtől hallottam 1éve március 1-ig nem tehetett semmit a háztulaj, mivel ilyenkor nem teheti ki az embert a szabad ég alá.Valami szerződés csak van hogy ti ott éltek.Nem az összes városba úgy működik ma nincs munkåm, de reggel besétálok xy üzletbe és már kezdhetek.Szerintem próbálj a főbèrlővel beszélni. Mivel tudja szerződés ide vagy oda 2éve mégis ott éltek, persze nem ingyen. Ezek szerint ő nem adózott a bérleti díj után, de bozonyítható szomszédok, postás stb.. Hogy ti ott lakók vagytok. Remélem megoldódik a gondod.
2017. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" Ezek szerint ő nem adózott a bérleti díj után"


Ezt nem tudhatod, ugyanis a szóban megkötött szerződés sem jogellenes. Az más dolog, hogy a bérleti díj nagyságát írott szerződés nélkül nehéz bizonyítani, ha a két fél között vita alakul ki.


Beszélj a bérbeadóval, hogy ilyen gondjaid akadtak, átmenetileg segítségre van szükséged Tőle, és igyekszel ebből a helyzetből mielőbb kilábalni.


Én is adok bérbe lakást. Évente többször is előfordul, hogy egyezkedünk a bérlővel. Most éppen azért, mert hűtőszekrényt szeretne karácsonyra venni az asszonykájának, ezért később tudná kifizetni a bérleményt. Jelezte, mivel nekem nem gond, ha 2 héttel később fizet, ezért belementem. Mindig betartotta, amit megígért, én pedig nem voltam keményszívű vele, pontosan ezért.

2017. nov. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
aki 3 gyereket csinal egy alberletbe az meg is erdemli hogy kibaxak
2017. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, megint egy jólelkű ember...


Honnan tudod, hogy mikor születtek a gyerekek? Amikor születtek, milyen körülmények között élt a kérdező?

Arról még nem hallottál, hogy például meghalt a párja valakinek, vagy lakáshiteles volt, amibe belebukott?

És ha albérletbe szül 3 gyereket? Neked ahhoz mi közöd? Az Ő dolga, az Ő baja is adott esetben.

Feltett egy kérdést, arra válaszolj, ha tudsz. Ha nem tudsz, akkor lapozz tovább, ne pedig kritizálj!

Köszi!

2017. nov. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!