Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliaban milyen árak vannak?...

Angliaban milyen árak vannak? Sokkal drágabb mint itthon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A mi fizetésünkhöz képest magasak.

Mondjuk tt is vannak olcsó boltok, termékek, de az is drágább, mint amit itt megvennél.

2010. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ott ha kanek 1,100 fontot, vagzis a lakber kifizetése után ennyi maradna, abbol meglehetne élni?

Maradna, még egy kis pénz?

2010. jún. 1. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudok segíteni, bocs, mert életvitelszerűen nem éltem ott, csak nyaraltam.
2010. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1100 £ nem valami sok


de a lakbér a legdrágább ha ez azon felül van akkor megélhetsz belőle


persze csak ha egyedül vagy

2010. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem ennyiből simán megélhetsz..
2010. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

attól függ Anglia mely részére gondolsz

London a világ egyik legdrágább városa

valóban a lakhatás a leghúzósabb

ha ezt letudod.és így marad 1100font,az jó


amúgy élelmiszereket a Tescoban érdemes vásárolni.sokkal jobb a minőségük mint itthon,és tényleg jó árak vannak

2010. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek. 1100 font elég ha egyedül élsz,szobát bérelsz,és tudsz spórolni a kajákkal..Igaz számít az is,hogy hol élsz,mert ahogy írták London a legdrágább..

Hogy milyen árak vannak?

Attól függ,hogy mi az amit akarsz venni..Az élelmiszereknél vannak áruk amik olcsóbbak mint otthon(nem sokkal),de van amit ha átszámolsz sokkal drágább mint otthon..De ha fontod van akkor nem szabad átszámolnod semmit..A műszaki cikkek vagy ugyanannyi mint otthon vagy drágább..Csak itt kint több fajta van..

Ruhákat aránylag jó pénzért tudsz venni.Élelmiszer változó..Én például imádom a konzerves paradicsomos húsgombócot,és mindig van tartalékba.(ha nincs kedvem főzni akkor azt eszem)mindössze 38 penny..De pl: 1 liter cola 1.65 font..(ez elég drága.Átszámítva 495 forint)

Szóval Anglia drága ország .Főleg a szállás,és tömegközlekedés...

2010. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 12:49 vagyok.

Még valamit..1100 fontos fizetés nem olyan rossz..A konyhai,szállodai,gyári dolgozók akiknek még nincs angol referenciája,vagy tapasztalata az csak létminimum összeget fog kapni fizetésként ami kb:800 font..

Ha ennyi pénzt ajánlanak fel neked akkor el kell fogadni..

De mint írtam ezt nem olyan könnyen adják..Sok magyar aki már évek óta itt él kint és dolgozik(van tapasztalata) azok talán most keresnek ennyit...(de vannak kivételes esetek)

2010. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Abbol a 800 fontbol jobban meg lehet elni, mint itt a 80,000 FT fizetesbol?
2010. jún. 1. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!