Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Blackfriday 2017 átverés?...

Blackfriday 2017 átverés? Sikerült egyáltalán valakinek vennie valamit?

Figyelt kérdés

Az idei év nagyon nagyon gyenge volt!

Teljes átverés. Emagon kinéztem egy laptopot, 140 ezres leakciózva 50 ezerre, 175 darabos raktárkészlet. Majdnem folyamatosan frissítgettem az oldalt. Bejött végre, beraktam a kosárba, mentem a továbbra, és kiírta, hogy nincs több termék a raktáron! Ezt mégis hogy? Van még pár tovább gomb, ugye a megrendelés, szállítási cím leokézása...

Körülbelül 20 másodpercen belül már a megrendelésnél tartottam. Nem létezik, hogy ennyi idő alatt elvigyenek ennyit!

Továbbá semmilyen mobil akció nem volt. Tavaly egy mobilt vettem 7 ezer forintért, 21 ezerről volt leárazva. 100 darab körül volt raktáron, és legalább 10 percig lehetett belőle rendelni!


2017. nov. 24. 07:38
 1/5 A kérdező kommentje:
De ez jellemző volt a többi boltra is. Pl. ebike-on, és bikepro-n akartam venni pár dolgot. Éjfélkor lefagyott 20-30 percre mindkét oldal, és semmi jelentősebb akció nem volt, kivéve néhány apróságot, ami egyébként önmaga nem érte volna meg a szállítási díj miatt, ugyanis azt sem voltak képesek elengedni!
2017. nov. 24. 07:43
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
A viszontkereskedők ilyenkor nagy tételben vesznek, ezért lehet, hogy pár perc alatt elfogy 100 db és egy egyszerű embernek már nem jut belőle.
2017. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én 2 darabot raktam be a kosárba, és elfogyott mire a megrendeléshez jutottam!

Maximum 30 másodperc telt el a black friday kezdete óta.

2017. nov. 24. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
menj fel jófogásra, és ha pont olyan típusú laptopot árulnak, írj nyugodtan az eladónak, hogy te megvennéd a beszerzési ár felett kicsivel...már csak mert gondolom akinek van pofája, az akár 2-3 kamuregisztrációval is árulja 140ért a beszerzett cuccokat majd :D
2017. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
emlékszek tavaly is elkezdték vegzálni az ilyeneket. talán a tesco-ban volt valami blaupunkt tv nagyon jó áron, vagy lg okostévé, és másnapra pont abból a típusból legalább 10-20 hirdetésben árulták eredeti áron...:D
2017. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!