Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Iponról rendeltem és a trans...

Max0007 kérdése:

Iponról rendeltem és a trans o flex szállítja?

Figyelt kérdés

Az ipon már 28.-án jelezte hogy átadta a csomagot a futárnak és azoktól is kaptam egy email-t benne a fuvarlevélszámmal amivel gyakorlatilag kitörölhetem a seggem ugyanis ha rámegyek az oldalukra illetve a csomagkövetés lehetőségre az oldal nem csinál semmit. Mármint megadom a csomagszámot és nem hoz be semmit. Most akkor basztak belőni egy kódot hogy a gyökér véletlenül se tudja meg nézni hogy hol van a szaros csomagja vagy mi?

Az ilyen dolgok nagyon tudnak bosszantani. Természetesen felhívtam őket majd kb 10 perc várakozás után letettem. A csomag tartalma 114 ezer forint amit már kifizettem. szerintetek mit lehet tenni ilyenkor?



#futárcég #trans o flex
2017. nov. 30. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

"Természetesen felhívtam őket majd kb 10 perc várakozás után letettem."


idióta :D

2017. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első mi a fasz? Meddig várjak a telefonszámlát kifizeted?
2017. nov. 30. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal jobb ötlet kiírnod a gyk-ra ezt :D Itt biztos sokat tudnak segíteni rajtad. Milyen megoldást vársz az itteni emberektől, azon kívül, hogy azt fogják tanácsolni, hogy vedd fel a kapcsolatot a szállítóval? :D
2017. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne írogass már privátot, nem érdekel :D
2017. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Kb 2-3 nap, míg ténylegesen a futárhoz kerül a kacatod

Amúgy nézd át a csomagot mielőtt átveszed, szinte sose kapok épp csomagokat tőlük

2017. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A trans-o-flex egy nulla cég.Ahonnan rendelek,előre megtudom,ki szállít.DPD,GLS,Magyar Posta ok,a többi xarkupac.Még normális gps szoftverük sincs.
2018. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!