Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » B kategóriás jogositvánnyal...

B kategóriás jogositvánnyal furgonsofőr állasra szeretnék jelentkezni elkérhetik a jogosítványomat is?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sofőrnek jelentkezel,ezért a jogosítványt biztosan el fogják kérni.
2017. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem, csak meg fogják kérdezni, hogy kiskorodban vezetted-e a fater autóját titokban és ha igen, fának mentél-e.


szerinted?

2017. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogják elkérni. Az ok egyszerű. Muvel SOFŐR állásra jelentkezel, így feltételezij hogy van jogsid. Meg amúgy is. Egész nap a forgalomban leszel. Ha nem is igazoltatnak, tetyük fel hogy nem is balf@$zkodsz el semmit, de más viszont igen. Neked mennek vagy eléd gurul egy bringás szabálytalanul. Ha van jogsid, nem ittál stb, akkor kvázi védve vagy. De ha nincs jogsid, van egy szimpla koccanás, beléd mennek hátulról, kijön a rendőr, kéri a jogsidat, nincs, na ott leszel tarkón lőve, és az lesz a legkisebb bajod, hogy nem alkalmaznak tovább
2018. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. melyik cég vállalná a felelősséget azért, hogy a sofőrje jogosítvány nélkül akármikor balesetet okozhat?

számolva azzal, hogy akárhogy is történik, semmi esetre sem kaphat biztosítótól kártérítést, és a teljes költséget kénytelenek lesznek ráterhelni a sofőrre, akinek egyáltalán nem biztos, hogy van-e bármiféle vagyona, ingatlana, sőt ha kirúgják egyértelműen, akkor jövedelme sem lesz...a cég futhat a pénze után...és ez csak az egyik legkisebb probléma.

2018. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sőt van cég, például a unix, aki előre megfizetteti a felvett sofőrrel a casco önrészét, hogyha esetleg balesetet okoz, akkor legyen biztosíték...ha nem okoz, és elmegy a cégtől, akkor visszakapja...
2018. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

3-mas vagyok.

Hidd el, nem jellemző hogy elkérik a jogsidat. Voltam hajtós taxis, tehát nem saját kocsin. Minden kérdés nélkül a kezembe nyomták a slusszkulcsot, annyit fűztek hozzá, hogy jó munkát, vigyázz az autóra.

Amikor furgon sofőrnek jelentkeztem, akkor se kérték el. Méx a Unix állásinterjún se kérték a jogsimat. Szóval szerintem nem fogják kérni, de ki tudja...

Amúgy miért érdekel? Gondolom nem vagy olyan hülye, hogy jogsi nélkül jelentkezz sofőrnek...

2018. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!