Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A magyar oldalak, hogy oldják...

A magyar oldalak, hogy oldják meg hogy eredeti adidas / nike cuccokat tudjanak eladni? A lényeg lent.

Figyelt kérdés

Nos, én arra lennék kiváncsi hogy hogyan lehet megoldani, az "eredeti" ruha beszerzést. Mivel pl:

[link]

[link] az oldalnak, csak facebook oldala van )


És sorolhatnám a kisebb / nagyobb oldalakat. Hogy hogyan "érik el" hogy a nike / adidas - és a különbőző cégek, küldjék nekik a ruhátkat. És olcsóbban adják mint a playersroom, rapcity, és sorolhatnám.


Ha valaki tudja a választ, arra kiváncsi lennék. ( tudom hogy nem ingyen küldik, csak hogy hogy érik el hogy küldjék nekik a ruházatot )


2017. dec. 3. 08:30
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] , véletlen beleírtam.
2017. dec. 3. 08:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek van saját weboldala, miért mondod, hogy nincs?


[link]


Az Adidas és Nike cégeket nem ismerem.

A mi webáruházunkban Asics és Salomon cipőket árusítunk többek között. Kb. a beszerzési ár kétszereséért adjuk.

Amíg nem dolgoztam kereskedelemben (most sem értékesítő vagyok), azt gondoltam, az milyen őrül sok. Hogy rátesz rendesen a bolt.

De nem így van. Nekünk van üzletünk, ügyfélszolgálatunk, szervizünk is. A személyzetnek bért kell fizetni, a helyiség is milliós tétel a havi bérleti díja, s erre jön még a rezsi is. Így már nem is olyan sok ez a többlet.

Vannak olyan cégek, amelyek csak raktároznak. Kevés emberrel, üzlet nélkül is elvannak.

Meg olyanok is, amelyek csak közvetítenek. Ha leadsz rendelést, akkor azt továbbítják a nagykernek. A két említett cégnek van magyar raktára is, szóval gyorsan tudják teljesíteni a rendelést.

Így kevesebb a költségük is.

2017. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nézd csak meg a miamishoes weboldalát, semmi nincs rajta. Rendelni csak facebookon lehet, és én arra lennék kiváncsi ha lenne egy webshopom / raktáram, hogy tudnék kapcsolatot teremteni az ilyen "beszállítókkal", azaz hogy oldják meg ezek az emberek. Mivel kamu cuccot nem adhatnak, meg van kötelező visszatérítés, 14 napon belül stb stb..
2017. dec. 3. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha számodra ez a kérdés olyan, hogy itt kérdezősködsz, akkor semmiféle vállalkozásba ne kezd.

Alap, hogy felhúzol egy céget. És amikor megvan, felveszed a kapcsolatot a brand vezetésével. Ha nem hajtanak el, leszerződsz velük, s ennyi.


De az is lehet, hogy szürke kereskedelemről van szó, azaz van egy közvetítő. Néha mi is teszünk ilyent, de nem túl jó ötlet. Baj lehet belőle.

2017. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!