Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkát ajánlanátok...

Milyen munkát ajánlanátok erre az esetre? (részletek lent)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,itthon lakok nagyrészt,a szüleim úgy kezelnek,mint egy háromévest,(pl.tegnap szülinapomra barbi babát kaptam tőlük),magánéletem egy deka sincs,ötpercenként bejönnek a szobámba,nézik,kivel levelezek mobilon,és mit.Karácsony után minél hamarabb költözni szeretnék,de erre kéne addig is egy munka,hogy legalább egy kislakást tudjak majd venni.Ötletek?

2017. dec. 5. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

LOL :D Barbi baba


Ha 19 vagy és van annyid, hogy kis lakást vásárolj akkor nem csak Barbival kedveskedhettek eddig neked. Szeretnek téged, miért nem beszélsz velük, hogy hagyjanak lélegezni mert megfulladsz.


Amúgy hova költöznél, mármint melyik városról beszélünk, BP és mihez értesz, mi a végzettséged ?

2017. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy én értelmeztem félre (?) nincs lakásra valód és szeretnél külön költözni és így olyan munkához jutni amiből félretudsz tenni annyit, hogy lakást vásárolj ?

Na ilyen munka nem létezik, olyan nem, hogy most elindulsz és 21 évesen lesz sajátod. 100-150 ezer forintos fizetésekből, élni, kajálni, albérletet fizetni, félretenni nem lehet.

2017. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj venni lakást , azt csak hitelre tudnád 20 év eladósításban jelzáloggal kibekkelni . Inkább ismerkedj és költözz össze vkivel és fizettek lakhatásért albérletért .
2017. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kemény ennyi idősen egyedül fenntartani magad. Ha Bp-n bérelsz szobát, az rezsivel min. 60-70.000, miközben a lakáson osztoszkodsz. Kajára, bérletre, telefonra, ruhára, fogyasztasi cikkre elmegy min. 100.000 havonta. Tehát 160-170.000-ből éppen kielégítheted az alapigényeid.
2017. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képzettség nélkül nem fognak túlfizetni sehol. Még az alapvető létfenntartási költségeket is nehéz megkeresni kezdőként tisztességes munkával.
2017. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!