Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A TC 2000 nevű program kamu?

A TC 2000 nevű program kamu?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok nagyon érdekelnek a befektetések és a tőzsde. Rengeteget foglalkozom vele. Vagy konyveket olvasok róla, vagy oktató videókat nézek, tehát mondhatni az átlagnál jóval járatosabb vagyok benne. Letöltöttem a TC 2000-et és “perces” opciókkal az eredeti 100000 dollárból 4 nap alatt 110000 lett. Szerintetek a valóságban is így menne vagy a program segít valahogy?

2017. dec. 11. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ezek azok. Mellesleg semmi köze a befektetéshez és a spekulációhoz. Szimpla szerencse játék hasonló esélyekkel a nyerésre.
2017. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor van olyan program demó számlával ami valós? Mert nagyon érdekel és egyfolytában csak ezt tanulom.
2017. dec. 14. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Első h az opciót felejtsd el főleg ezeket a "perces" opciókat.

Ha demózni akarsz sokat lehet játszadozni pl plus500, markets.com stbstb. Ezeknél nem hiszem h a demóval manipulálnának, h ott nyersz élesbe meg veszítesz.


Ám, meg kell említeni h pontosan mit veszel ezeknél a szolgáltatóknál mert igazából ez a lényeg. Legtöbb ilyen szolgáltató forex-et és CFD akar rád tukmálni h ezeket vedd és ezeken fogod nagy valószínűséggel elbukni a pénzedet.


Az a probléma h mind2 tőzsdén kívüli termék azaz te sose állsz kapcsolatba a tőzsdével hanem a szolgáltató ellen játszól ha te nyersz akkor a szolgáltató (pl plusz500) veszít és így fordítva. Vannak praktikák mivel szokták megszívatni az ügyfeleket olvass utána mire figyelj. Illetve mivel tőzsdén kívüli termék nem is tudsz utána nézni mennyire helyesek az árak.

CFD esetében nagy tőkeáttétel van ami azt jelenti kis árfolyamváltozás jelentős nyereséget vagy veszteséget okozhat neked. Semmibe se tart a szolgáltatónak 1 másodpercig olyan irányba tolni az árfolyamot amivel lenullázza a letétedet és buktad a pénzed.


Ami tanácsot adhatok, demózni tökéletesek ezek a szoftverek, valódi pénzzel is kilehet próbálni ha magas a kockázattűrő képességed, de én inkább olyan tőzsdetagokat ajánlok akik ténylegesen kereskednek tőzsdén tehát ha veszel egy részvényt akkor tulajdonos is leszel a cégben. Annyi h ezek esetében nem elég h regisztrálsz és más kereskedsz hanem számlát kell létre hozni általában személyesen, demó számlájuk meg inkább nincs, de ha van akkor is csak ilyen 15-30 napos.


Nem azt mondom h cfd-n nem nyerhetsz, de nem tiszta a játék és nem feléd ejt a pálya.

2017. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes választ. Általában NYSE részvényekkel demózom. Tényleg hálás vagyok sokat segítettél.
2017. dec. 14. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Én inkább csak az utolsó mondatra reagálnék, miszerint így menne-e a valóságban is?

Nem.

Nagyon más, amikor az ember már a saját pénzét tologatja, egészen másként dönt, mint amikor valódi tét nélkül nyomkodja a gombokat.

Kísérletezni lehet kockás papíron vagy excellel is.

A demo program csak arra jó, hogy a kiszemelt platform kezelését, az ajánlatadási szabályokat, kimutatásokat megismerd.

2017. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!