Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vállalkozók! Te dolgoznál...

Vállalkozók! Te dolgoznál annyiért amennyiért dolgoztatsz másokat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Mikor dolgozik egy vállalkozó? Jah, a miilióit meg kell valamikor számolnia... Az is munka végül is...

A kérdésre: Dehogyis dolgoznának azok, sőt, nem is dolgoznak amúgy sem, mert még annyit se konyitanak a dolgokhoz, mint egy közmunkás. Ha konyitanának, akkor felfognák, hogy nettó százból nem lehet megélni, max halni... De a luxusnyaralójukból, kocsijukból semmit se látnak a valóságból.

2017. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Hajrá, legyél te is vállalkozó és adj félmillás fizetést még a legutolsó takarítónak is. Senki nem tart vissza.
2017. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Csak a hülye nem veszi észre, hogy a feudalizmus a mai napig nem szűnt meg! A vállalkozók ugyanolyan senkinek tartják manapság a beosztottjaikat, mint annak idején a földesurak a rabszolgákat! A legszomorúbb az egészben, hogy nincs lázadás a mai napig ez ellen, pedig nyilvánvaló az egész!
2017. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi ellen kéne lázadni? Régen a paraszt nem válhatott földesúrrá, manapság viszont bárki lehet vállalkozó. Mondom, ha nem tetszik, mutass jó példát, vállalkozz és osztogass minden alkalmazottadnak a munkaerőpiaci átlagnál jóval magasabb bért.
2017. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
balázs megint ittál?
2017. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ananásztermesztők! Te vennél ananászért azon az áron amin a Tesco-ban lehet kapni?
2017. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Kezdődik megint,főleg 1. és 3. a legszánalmasabb.


,,Mikor dolgozik egy vállalkozó? Jah, a miilióit meg kell valamikor számolnia... Az is munka végül is...

A kérdésre: Dehogyis dolgoznának azok, sőt, nem is dolgoznak amúgy sem, mert még annyit se konyitanak a dolgokhoz, mint egy közmunkás. Ha konyitanának, akkor felfognák, hogy nettó százból nem lehet megélni, max halni... De a luxusnyaralójukból, kocsijukból semmit se látnak a valóságból."

Te igazi szánalom vagy,úristen nem csodálom nem fizetnek meg,ennyi IQ-val.

Miért nem vállalkozól ha olyan okos vagy?Lássuk mikor csinálod meg a céged?

Mi a szakmád?

Várjál kitalálom nem volt időm tanulni nem tudtam nem volt lehetőségem.

Mennyi kifogást fogsz felsorolni?

20-t 100-t?

Miért nem vállalkozól?

Ha jó fizut akarsz,mire számítasz?

Hogy majd a két szép szemedért majd kapod a félmillát millát plusz céges kocsit?

Fingod sincs egy komolyabb pozi vállalkozás milyen felelősség látom,csak köpködsz itt a semmire.

Ehelyett inkább magadba szállnál ja bocsánat ez nem megy csak mindenki más hibás rajtad kívül.

Felveszel engem a cégedbe 2M Ft-ért NETTÓba?Hmmm?


3.

,,Csak a hülye nem veszi észre, hogy a feudalizmus a mai napig nem szűnt meg! A vállalkozók ugyanolyan senkinek tartják manapság a beosztottjaikat, mint annak idején a földesurak a rabszolgákat! A legszomorúbb az egészben, hogy nincs lázadás a mai napig ez ellen, pedig nyilvánvaló az egész!

"

Csak a magad nevében beszélj engem megbecsülnek szeretnek és ragaszkodnak hozzám.Ja igen,ehhez van 8 év gyakorlatom,most fejezem be az informatikai BSc-t mellette kiegészítő végzettségem van Javaból,Szfotvertesztelésből fejlesztői és tesztelői tapasztalat 8 év.

Érdekes engem soha nem néztek senkinek és meg is fizetnek.

Te mit teszel ezért?

Milyen szakmában vagy?

Elmélyülten űzöd?

Beleteszel 150%-ot is?

Vagy te is csak rinyálsz és délután 16-kor mész haza mindig egy deka plusz meló nélkül?


Magatokba kellene szállni inkább ja bocsánat mindenki hibás rajtatok kívül,hogy eltrógerkedtétek a fiatalságotokat és nincsen piacképes tudásotok.


Tudod mit 1-essel csinálj egy céget te is és adj milliót a takarítónak,engem is felvehetsz 2M Ft nettóért.

Nos mikor szerződünk?

2017. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne vállalkozásom és nem tudnék más értékesebbet csinálni, akkor nyilván igen.


Vagy hogy lecserélném-e a mostani állapotot azért, hogy egy alkalmazottam bőrébe bújjak, csak úgy? Azt nem.


Vagy hogy dolgoztam-e anno (még arányaiban is) kevesebbért? Igen.

2017. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!