Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet tippmixpro-n OTP junior...

Lehet tippmixpro-n OTP junior kárytával befizetni?

Figyelt kérdés
Az imént próbáltam befizetni, de sikertelenül. Pénz elméletileg van rajta (lekérdeztem az egyenleget), és amikor mehetne a biznisz ezt írja ki: a kártya az üzletági követelményeknek nem felel meg. Utánaolvastam a neten ahol mások is kérdezték és elméletileg lehet, és a szabályzatban is az áll, hogy minden OTP-s kártyával lehet utalni. Lehet nálam van valahol a gond, vagy én olvastam félre valamit.

2017. dec. 12. 20:26
1 2
 11/11 Marci_2005 válasza:
Szia, kérdező, FONTOS: elvileg ha NEM a tippmixprot használod akkor a profitodon 30% adót kell fizetned. Ez főleg nagyobb összegeknél lesz szívás, tudj erről.
nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!