Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van Budapesten olyan K&H...

Van Budapesten olyan K&H szépkártya elfogadóhely, ahol a szabadidő zsebből tudok Darts felszerelést venni?

Figyelt kérdés

Jó a webshop is, ha nem Budapesten van, a kitétel, hogy szépkártyát elfogadjon.

Főleg sizal darts táblát akarok venni, de ha elfogadnák akkor lehet nyílat is =)

Köszönöm! :-)



#darts #K&H szépkártya #szépkártya szabadidő
2017. dec. 26. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ja
2017. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy te ilyenkor tisztában vagy-e azzal, hogy a válaszod teljesen értelmetlen. Értelmes embernek következik a kérdésemből, hogy kíváncsi vagyok a hol és melyik részére is...

És le tudnád írni, hogy hol? Esetleg egy link?

Sehol nem találtam max OTP szépkártyásat, azért tettem fel kérdésnek.

Zalaegerszegen is leltem egyet, az nem fekszik.

2017. dec. 26. 21:40
 3/6 mehesznandi válasza:

Szia!


Ugyan régi a poszt, de szeretném megkérdezni, hogy végül találtál olyan boltot ahol a KH kártyát elfogadták? Nekem is sajnos csak az van, kicsit már bánom, hogy erre kötöttem szerződést.

2021. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia,

Ezt találtam, itt tudtam venni ruhát:

[link]


Illetve volt egy másik hely, ahol sok sportfelszerelés volt (darts nem), de azt nem lelem már meg. Lehet megszűnt.

2021. febr. 16. 05:55
 5/6 mehesznandi válasza:

Szia!


De akkor konkrétan darts cuccokat nem tudtál ezek szerint venni a KH kártyával? Lehet át kell mennem OTP-be mert azzal tudnék fizetni több helyen is darts cuccokat.

2021. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Darts cuccokat nem sajnos.

OTP elfogadóhely van:


[link]

2021. febr. 17. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!