Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha költök egy ház felújítására...

Ha költök egy ház felújítására de végül nem az enyém lessz a ház akkor a rá költött pénzemet vissza tudom szerezni?

Figyelt kérdés
Elméletileg fogok egy házat örökölni és a házra ráférne egy kis felújítás de ha végül mégsem én örökölném a házat akkor a rá költött pénzemet valahogy vissza tudom szerezni?
2017. dec. 27. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám a felújítással a hagyatéki tárgyalást.
2017. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, de csak annyit, amennyivel így többet ér az ingatlan, és nem annyit, amennyit ráköltöttél.


De én is azt javaslom, hogy várd meg a hagyatékátadó végzést, mert különben évekig pereskedhetsz és bizonyítgathatod, hogy mennyivel ér többet az ingatlan.

2017. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2017. dec. 28. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!