Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen sunyik az optikába...

Miért ilyen sunyik az optikában dolgozó emberek?

Figyelt kérdés
Szemüveget csináltattunk és mikor minden megvolt és leadtuk a rendelést akkor mondták meg hogy 60 ezer ft lesz. Es előre ki kellett fizetni meg nincs is meg a szemüveg. Miért ilyen rhadekok hogy csak akkor mondjak meg mennyi az ara?? Vagy azt ilyen esetben megtehettem volna hogy inkább mégse kerem a szemuveget?? En nem hiszem el hogy nagyjából nem tudjak megmondani előre hogy mennyi lesz, inkább nem akarjak.

2017. dec. 28. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk megkérdezhetted volna előre is.

Illetve lehetőséged lett volna nem megvenni, amikor megtudtad az árát.

Mindkettőt elmulasztottad, aztán meg vagy lepődve...

2017. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat azt nem tudtam lehet e olyat hogy nem veszem meg.
2017. dec. 28. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Na ne add már a naívot. Pont meg tudják mondani, hogy mennyibe kerül és soha nem kötelező semmi ilyet megvenni. Kár hülyének nézni másokat.
2017. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem előre nekem nem mondtak meg pedig kérdeztem nagyjából mennyi lesz.
2017. dec. 28. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Hee?

Azért mert hülye vagy, miért más a sunyi?

Kereten rajta az ára, lencsét meg ki kell számolják, megmondják mennyi, aztán eldöntöd kell-e

2017. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezt most én sem értem. Mielőtt megveszek BÁRMIT, megkérdezem az árát, ha nincs egyértelműen kiírva. A szemüveg pedig tipikusan az az eset, ahol a lencsétől sok függ, mennyit vékonyítanak rajta, milyen extra plusz izék kellenek rá. Mikor legutóbb szemüveget csináltattam, megkérdeztem, mennyi lenne ilyen kombóval, meg mennyi olyannal, és az alapján választottam. De idén házat is felújítottunk, a tetőcserépnek se volt kiírva az ára, de megkérdeztem, mielőtt százezrekért megrendeltem...
2017. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha az optikusod sunyi akkor Te meg béna vásárló vagy. A szemüvegvásárláskor/készítéskor először keretet választasz. Ha rá van írva az ár akkor nincs miről beszélni ha nincs ráírva akkor megkérdezem. (nekem 25 ezer volt a keret). Ezután következik a lencse. Ilyen olyan bevonatok, vékonyított esetleg színezett lencse. Ez nekem 20 ezerbe fájt. Nekem mindent elmondtak előre (ofotért). Az ár elfogadható volt számomra ezért jött az ingeyenes szemvizsgálat.

Sajnálom hogy nem voltál tudatosabb vásárló.


Ha bemész egy étterembe akkor ott sem nézed az árakat?

2017. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Te hülye vagy? Vagy csak csinálod?
2017. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként meg örülhetsz a 60ezres szemüvegnek, az még bőven olcsó, ha csak párezer forintot szánsz rá, akkor vegyél a teszkóban egy műanyagkeretes olvasószemüveget 1500 forintért, ott előre meg is nézheted az árát...
2017. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!