Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan vásárolnátok a helyembe...

Honnan vásárolnátok a helyemben a Canon EOS 77d vázat?

Figyelt kérdés

Két lehetséges megoldásra gondoltam:

Az egyik a jófogás, használtan gondoltam katok 200e alatt ,kevés expóval, jó minőségű 77d-t. Esetleg még garanciális is is ,ha szerencsém van.


A másik lehetőség ,hogy amazonról rendelem meg ott is 200eFt ba kerül, viszon újonnan jön.


Sajnos nincs 350eFt om ,hogy Magyarországról vegyem 350e-ért :)


A kérdés ,hogy ti honnan rendelnétek ,mennyire bíztok meg az amazonban ,ilyen nagy értékű vásárlás esetén?

Új ,vagy régi?

Garanciát ,hogy tudom érvényesíteni amazonon?

Egyáltalán kapok garanciát?

Melyiket választanátok? :)

Köszi, a válaszokat előre is.



2017. dec. 28. 21:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Gyakran rendelek Aliexpressröl ,de még sose kértek vámot ,viszont kicsit félek ,hogy ilyen negy érték esetén vámot számolnak fel.

Ezzel is számolnom kéne?

2017. dec. 28. 21:28
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnéztem csak 250e Magyaro.on ,de így se adok ki szívesen 50e rel többet. :D
2017. dec. 29. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

egy csomó ilyen kérdésnél leírták már, hogy van egy összeg limit valami 20e Ft, vagy 200 dollár, nem tudom pontosan, ami alatt nem vámolnak, de ekkora értéknél mindenképpen vámolják és az ÁFÁ-t is ki kell fizetned.

ha EU-n belülről rendeled, akkor nem kell VÁM-ot és ÁFÁ-t fizetned, viszont az EU árak magasabbak, mint a tengeren túli árak.


ha futár céggel küldik és van nyomkövetés, meg biztosítás, akkor a szállítás is drágább és biztos lehetsz a vámolásban is. ha el tudod érni, hogy az eladó ne írja rá a valós árat, hanem ajándék vagy termékmintaként küldje, akkor lehet, hogy nem vámolják le, viszont akkor biztosítva se leszel, ha esetleg lába kelne menet közben - ami azért ilyen értéknél nem kizárt.


szerintem általában nem érdemes szórakozni az ilyen rendeléssel. ha te kimész, vagy ismerős elhozza neked, akkor könnyebb, mert felügyelet alatt van. postára én nem bíznám rá.

2018. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez segíthet

[link]

2018. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!