Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wishen szereplő ingyenes...

Wishen szereplő ingyenes dolgoknál valóban csak posta költséget kérnek?

Figyelt kérdés
Sok termékre ráírják ingyen csak a szállítást fizesd!Hát igen én is rá kaptam milyen jó ingyen van,számla történetemet megnézve szembesűsltem 1850Euró szerepelt a közlemény rovatba remélem nem kell kifizetnem több mint Hatszázezer forintot.Még nem értek ehez a shoping oldalhoz.

2017. dec. 29. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy mennyi a posta mielőtt megveszed. Oda van írva. Kicseszés ami történt veled de a te hibád mert figyelmetlen voltál.
2017. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyik ez a termék? Mutassad a linket.


Amúgy a legnagyobb átcseszés az olcsó termék drága posta. Pl kamerát veszel 10 Ft-ért de 20e Ft a szállítás, akkor összességében nem vagy mínuszban, mert a kamera annyit ér tényleg.

Viszont amikor a kamera elromlik, törötten érkezik meg, stb, akkor a refund nem biztos, hogy érinti a szállítási költséget is.

Érted a trükköt ugye?? :):)

2017. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Posta költség 576ft volt le is emelte banknál közleményben 1850euró szerepel.Ha meg követném 404 not found oldal jelentkezik.Amúgy király oldal lene ha mi.den működne
2017. dec. 30. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólj a bankodnak
2017. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon rafkósak ezek a wish-es kínaiak :-D Ha valami ingyen van, lehet, hogy többe kerül, mint a másik ugyanolyan termék árral. Én pl. többször rendeltem nem ingyeneset, mert így olcsóbban jön ki, mint az ingyen termék szállítással. Számolgatni kell és nagyon figyelni. Arról nem is beszélve, hogy ki van pl. írva, hogy 650,-Ft egy póló, 550,-Ft a szállítás, de összesítőn már 2.300,-Ft a póló és 550,-Ft a szállítás. Ilyen hasonló esetek miatt már többször visszaléptem és nem rendeltem meg az adott terméket.
2018. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!