Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A wish webáruház mennyire...

A wish webáruház mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Nagyon sok terméket látok elbizonytalanítóan olcsó árakkal ellátva. 130 ezer forintos termékek 8 ezer forintos áron... Nem a wish által megadott "eredeti" árról beszélek, mert az egyértelműen kamu, hanem ami ténylegesen boltokban annyiba kerül. Ha átvernek mit lehet tenni? Van egyáltalán itt valaki aki vásárolt ilyen olcsón? Előre is köszönöm!

2018. jan. 6. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Wish a Gyakori keresőjébe való beírására ennyi találatot adott ki. Kérdésedre a válasz és a vélemények is megtalálhatók:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=wish&katego..

2018. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megkaptam amit rendeltem. Ráadásul 2 hét alatt. Ez is ugyanolyan, mint az ebay, csak kamu "leárazásokkal".
2018. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

TeljeEezek a leárazok csak marketing fogások, figyelemfelkeltések. Ugyan ez történik itthon is az üzletekbe és a webshopokban. Nyilván mindenki tudja, hogy túloz a wish amikor valami 130ezerről 8ezer Ft-os áron megvehető.

Egyébként teljesen megbízható oldal. Ha nem érkezik meg a terméked, akkor a wish visszafizeti.

De én műszaki dolgok vásárlását mellőzném és inkább 8 ezer Ft alatt vásárolnék, bőven... Kütyük, kiegészítők, ruhák, háztartási kellékek ilyesmik nagyon jó árban kifoghatóak, de még én sem költöttem soha 4ezernél többet. Nem véletlenül: A legtöbb termék (főleg ruha és műszaki cikkek) ára tükrözi is a minőséget: silány, gagyi, kínai

Amikor rákölt az ember 1500 Ft-ot egy pólóra és katasztrófa amit kapott, akkor kevésbé csalódottan dobja a kukába, mint egy több ezres, jónak hitt műszaki cikket.

2018. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb negyven apróságot rendeltem, abból kettővel volt reklamációm (egyik törötten érkezett, a másik nem pontosan az volt, amnit írtak), mindkettőt zokszó nélkül visszafizették (fotót kellett róluk küldeni).

A negyvenből kb. 4-5 jött meg vállalt határidőkön túl, ezeknek az árát már visszafizették, mégis végül megkaptam őket.


Odafigyeléssel kell használni:

- mindig mindent elolvasni, méreteket ellenőrizni, NEM A KÉP ALAPJÁN dönteni, hanem értelmezni, mit árulnak

- elolvasni a véleményeket

- több hasonló terméket összehasonlítani

- megnézni a szállítási árat is!! a két ár együtt adja ki az árat (vannak ingyenes termékek pl. 500 huf szállítási árral)

- kosárbatétel után IS ellenőrizni az árat, mert amit a termék lapján írnak, az csak irányadó, a valódi ár a kosárban jelenik meg

- figyelni kell az időt, mert vannak árak, amik változnak

- lehet gyűjteni kuponokat és akkor 5, 10, 15%-kot még lehet spórolni az árakon


Csak mütyit, kütyüt, tokot, apróságokat vegyél, mobilt, tabletet, elektronikus eszközt, sd kártyát, usb kulcsot NE! A ruháknál le kell mérni a centiket, de még akkor is lutri kicsit. Nagyobb egységárnál vámolhatnak is!

2018. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem ajánlom csak átb*szás sose rendeljetek onann https://www.youtube.com/watch?v=xtSf5vV3q6c itt van teszt vide rola
2022. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!