Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztosítási ügynök. üzletkötő?

Biztosítási ügynök. üzletkötő?

Figyelt kérdés
Nem tudom már melyik, meg hogy melyik mit csinál, csak annyi lenne a kérdésem, hogy egy ilyenbe érdemes lenne belemenni? Az utcánkban az egyik ismerősöm, most engem talált be, hogy szervez egy 6-7 fős csoportot, és hogy én is legyen benne. Ma átjön kb 1óra múlva, csak megbeszélni, hogy miről is szól ez. Vélemény? ti mit gondoltok erről?
2010. jún. 4. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

van, akinek bejön, van, akinek nem. de általában, hogy megélj belőle rendesen, csinálnod kell egy pár évig, hogy meglegyen a saját ügyfélköröd, és ne kelljen már másodállás.

átlalában. de ez cégenként is változó lehet. van, ahol adnak alapot, amíg befutsz. és támogatnak mindenben.

egy biztos, üzletkötő beállítottságúnak kell lenned, mert különben nem fog menni. nem mindenki bírja csinálni. rengetegen elhajtanak majd, ezt tudni kell kezelni.

2010. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!