Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meghirdettem eladásra egy...

Meghirdettem eladásra egy gitárt. Felhívtak, hogy megvennék, de küldjem el neki futárszolgálatta. Ezt hol és hogyan kell intézni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel ne add, mielőtt fizettek volna, mert sosem látod a pénzt!
2018. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha előre elutalták a vételárat+ szállítási költséget, akkor a vaterafutar.hu-n tudsz futárt rendelni.
2018. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval csak akkor adjam fel, ha átutalták a pénzt? Mert utánvétellel akar fizetni az illető.
2018. jan. 10. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:

en nem adnek fel semmit amig nincs a zsebemben a penz

oke hogy utanvettel akar fizetni, de mi van ha megtagadja, akkor a postas visszaviszi neked a gitart, de fizetheted a postas oda es visszautjat is (postakoltseget...)

2018. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az utánvéttel az a baj, hogy ha nem veszik át a csomagot, akkor ugyan a terméket visszaviszi neked a posta, de csak a postaköltség kifizetése után kapod meg. Ami egy gitár esetében jó pár ezer forint...
2018. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Viszont ugyanezen az oldalon azt is írják folyton, hogy "el ne utald a pénzt látatlanban, csak akkor fizess ha már meghozták a csomagot!" :D

És ő egy gitár árát bukhatja, te meg néhányezret, ha valami történne.

Megoldás lehet, hogy elkéred előre utalva a postaköltséget, vagy előleget, néhányezer forintot, amit majd levonsz az utánvét költségéből. Így neki sem kell több tíz-százezret elutalni egy idegennek, és neked sem kell félned, hogy mivan ha mégsem veszi át, és bukod a postaköltséget.


Én gitárt dpd futárral adtam már fel:

[link]

Meg kell rendelni, le van írva pontosan, hogy hogy kell becsomagolni, házhozjönnek, elviszik, és majd a futárszolgálat utal. Mindenről kapsz e-mailt, korrekt szolgáltatás

2018. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 11. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!