Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell beállítani PayPal-ben...

Mit kell beállítani PayPal-ben hogy a küldő félnek ne jelenjen meg az átváltás az én saját pénznemembe? Euro-t küld és HUF-ba akarja váltani.

Figyelt kérdés

Röviden arról van szó hogy sokat üzletelek PayPalon keresztül általában Németországba. Amikor megadom a vevőnek a szükséges email címemet akkor sok esetben visszairnak hogy küldenék az XY eurót de HUF-ba akarja átváltani nekik ezt az összeget. Ezzel az a gond hogy a legtöbb ember előitéletes és amint meglátja hogy Ungarn és Forint akkor azzal jönnek hogy bocsi mégsem kell,mert biztos átb*szom őket.

Mit kell beállitanom ahoz hogy amikor az utalásnál beírja hogy pl 50euró akkor az mindenféle felkínált váltogatás nélkül átjöjjön hozzám?

A Conversion Optionsban a "Bill me in the currency listed on the seller's invoice" van beállítva. Az elsődleges pénznememben is az euró van kijelölve.

Az még az érdekes hogy sok vevőnek ilyet fel sem ajánl, tehát az egyik bejövőt +50Eur-nak írja ki, de a következő meg HUFban jön meg.

Köszi előre is!



2018. jan. 11. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem láttam, de talán kiküszöbölhető, ha a küldést nem a másikra bízod (email cím alapján) hanem küldesz neki egy money requestet, akkor az tuti euróban lesz, ha úgy állítod be.
2018. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez is egy megoldás lehet, de szinte mindig ők kérik tőlem az email címemet. Lehet hogy tényleg inkább nekem kell email címet kérni. Viszont ebben még nem vagyok jártas, a request-ért nem számol fel valami plusz díjat?
2018. jan. 11. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Állítsd be az Euro-t primary currency-nek és hozz létre magadnak egy papal.me linket.


[link]


Ezt a linket megadva a vevőidnek egyből Euró küldés lesz az alapbeállítás.

2018. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!