Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akiknek abból áll az életük,...

Akiknek abból áll az életük, hogy a hegyekben túráznak, miből finanszírozzák?

Figyelt kérdés

Rá és a hasonlókra gondolok: [link]

Nap mint nap új helyeken jár, miből van ennyi pénze egyeseknek? Hogy lehet ezt elérni?


2018. jan. 13. 18:28
 1/7 anonim válasza:
60%
Egy részüknek biztos vannak szponzoraik, de lehet örökség, vagy pár jó befektetés, aminek a kamataiból élnek.
2018. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Vállalkozók, vagy sportolók szponzorokkal
2018. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
60%

Polgári munkával ahova naponta be kell járni nem elérhető ez az utazásos dolog, az ilyenek vállalkozás mellett csinálják abból is a kötetlenebbek, ami annyit tesz hogy telefonon képes elintézni valamit, szóval meg sem kell jelenjen.


Előző helyemen dolgoztam ott egy nettó 600 ezret kereső ember magyarázott mindig az utazásairól, az is természet bolond.

De Ő egy hétvége alatt oldotta meg, vagy szabadságra ment a hosszabb utakra, tehát a pénz másodlagos, az idő annál inkább fontosabb.

2018. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

"Rá és a hasonlókra gondolok: "


Ne bizz instagram-os fotokban ilyen eletmuveszekrol, 80%-uk kamu, bizonyos cegek termekeit reklamozzak.


De en szemelyesen ismerek sokat turazo embereket, a ket "extremebb eset" programozo, az egyik nyarra Olaszorszagba vagy Ausztriaba koltozik, tavmunkaban dolgozik, munka utan meg hetvegen jarja a hegyeket, a masik meg szabaduszo, az evbol max 6 honapot dolgozik, annak is nagyreszet valahol kulfoldon a laptopjaval.

2018. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Évi 40-50 napot én is utazom legalább, az átlagnál jobban keresek ugyan, de nem vagyok milliomos sem. Alig költök ruhára, nem vásárolok tárgyakat, csak élményeket. Nem vagyok egész évben úton, mégis rendszeresen kérdezgetik az ismerőseim, hogy miből van erre pénzem. Abból, hogy lapostévé helyett inkább beutazom fél Ázsiát.


Aki folyamatosan útom van, az általában szabadúszó. Digitális marketing, programozás, nyelvtanítás, ilyesmi.

2018. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
4 évig dolgozol, otthon laksz utána befekteted évi 25%-os hozamra.
2018. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

"otthon laksz utána befekteted évi 25%-os hozamra."


Ha te tudsz ilyen hozamu tuti befektetest, Soros Gyuri teged szemelyesen lecumiz! ;D

2018. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!