Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szombaton át tudom venni a...

Szombaton át tudom venni a csomagot? MPL?

Figyelt kérdés
Jött ma nekem reggel 8 kor egy mail, hogy a csomag akézbesítőnél van, és a mai napon kiszállítják reggel 8 és 17 óra között. Othon voltam egész nap, fél 5 a futár sehol. Felmentem a csomag nyomkövetés oldalára, ahol azt írta hogy sikertelen kézbesítés 15:36 perckór. Telefonszámot megadtam, miért nem hívott? A Kapucsengőm nem jó, amit a rendelésnél fel is tüntettem. Szóval, ha holnap bemegyek a postára, át tudom venni vajon a csomagomat? A mail azt írja hogy egymás után 2 munkanapon kézbesítik ki, majd utánna a postán átvehetem. De akkor már holnap a postán van letétbe nem? Vagy Szombaton nem vehető át csomag?

#posta #MPL #csomag. átvétel
2018. jan. 19. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitva van a posta, átvehető.
2018. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kétszer kísérlik meg a kézbesítést akkor nem biztos mert a csomagbázis raktára (ahová az 1.kísérlet után kerül)és a letéti posta raktára(ahová a 2.kísérlet után kerül) nem feltétlenül van ugyanazon a helyen/címen/postán/kerületben.
2018. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!