Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri-e pénzt fektetni...

Megéri-e pénzt fektetni Krypto Kittiesbe?

Figyelt kérdés

Utána olvasgattam hogy mi is ez a Krypto Kitties, leírom hátha valaki nem tudná. A Krypto Kitties egy új, blochainen alapuló játék. Vásárolni kell Ethert (olyan mint a Bitcoin csak más a neve és az értéke), nyilván igazi pénzbe kerül. A játékban ezzel a bizonyos Etherrel lehet venni és eladni macskákat. A legolcsóbb macskák 0.005 Ether (1000-1500Ft) körül vannak, míg a legdrágábbakat (Ft) milliókért adják el. Tenyészteni lehet a virtuális macskáidat, és ha szerencséd van akkor egy ritka kinézetű macskád születik azt el tudod adni jó sok pénzért vagyis Etherért.(Nem csak a szerencsén múlik, van valami biólógiai logikája is.)

Ha jól értelmeztem akkor ezzel a játékkal csak keresni lehet, hiszen a macskáidat annyiszor pároztathatod amennyiszer akarod (pár órás szünetekkel), szóval ha veszel két macskát a legolcsóbb "fajtából" kb. 2x1500Ft-ért és születik 2 kiscica amit eladsz akkor már nem is vesztettél semmit. (A játék készítői úgy keresnek pénz hogy minden tranzakciónak megkapják a 3,5%-át)

Nagyon gondolkozom hogy elkezdjek-e játszani, viszont lenne pár kérdésem. Szerintetek érdemes elkezdeni? LEHET EGYÁTALÁN ETHERT VAGY BITCOINT FT-RA VÁLTANI MAGYARORSZÁGON? (azt tudom hogy Ft-tal lehet venni ethert, de a macskákkal megkeresett pénz vissza lehet interneten vagy személyesen valahol váltani ft-ra? Vagy USD-re, vagy bármilyen nem internetes valutára??)

Illetve ha valaki vásárolt már Bitcoint vagy Ethert, az tudna ajánlani egy olyan megbízható internetes oldalt ahol lehet venni Ethert, lehetőleg úgy hogy ne kelljen megadni az összes adatomat (lakcím, fényképes igazolvány stb.) mert én csak olyan oldalakat találtam ahol kb. még azt is megkérdezik hogy mikor szartam utoljára.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2018. jan. 23. 17:00
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt rá tudtok nézni a játékra illetve ha nem magyaráztam el értehően a FAQs fülecskénél érthetően elmagyarázzák. (angolul van)

2018. jan. 23. 17:09
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Azt se tudod mi az a kriptovaluta, de egyből már kitties-el akarsz szerencsejátékozni..


Minden egyes exchange-en kérni fognak minden infót rólad, hiszen törvény kötelezi őket. Ahol nem kérnek minden infót az illegálisan működik.

2018. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor elmagyaráznád hogy mi is az a kryptovaluta?
2018. jan. 23. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már látom a wallstreet farkasa 2-t ahol a brókerek vért izzadnak a telefon mellett hogy rásozzák a virtuális cicákat a befektetőkre :D
2018. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
De amúgy most hogy már mindenki ezkről a kryptoszennyekről beszél ha jobban utánanézel belefutsz még rengeteg ehhez hasonló jól kinéző faja reklám szöveg te csak nyerhetsz fektess a most induló 1600-adik kriptovalutába fektess ebbe az új kryptopénzen alapuló vállalkozásba fektess ezekbe a redvás macskákba te mindenképp jól fogsz járni. habi..
2018. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha végtelenszer pároztathatod akkor végtelen macska van amiből végtelen van az meg értéktelen.
2018. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
neeem 6-os, hát akkor végtelen mennyiségű pénzed lesz...gazdagabb leszel, mint Soros György, és a végén a kormány majd téged fog üldözni...meg Bill Gates. mondjuk neki is biztos van már minimum végtelen kriptomacskája XD
2018. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SzociálisBérlakás ***** válasza:
Átlátszó, kitalált történetbe burkolt reklám.
2018. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a virtuális macskaszaporító játék elég sok pénzt hozott már a kitalálóinak de nem biztos hogy olyan nagy üzlet. Inkább egy burkolt szerencsejáték. A honlapjukon ráadásul nem is csak macskák hanem mindenféle mókus-madár hibrid és egyéb összetételű állatok vannak amik nem is macskák :)
2018. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!