Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Eurót hol lehet forintra...

SOS! Eurót hol lehet forintra váltani?

Figyelt kérdés
Budapesten!Ahol 18éven aluliak is válthatnak!
2018. jan. 24. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
akármelyik váltóban, nem kitétel, hogy 18 év feletti legyen az illető. inkább azt nézd meg, hol éri meg jobban. ez összegtől is függ, mennyit akarsz váltani. valamelyik váltó sávosan számolja a kezelési költséget, valahol pedig százalékosan.
2018. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon keveset,csupán 4Eurót forintra.
2018. jan. 24. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor valószínűleg a százalékos jobb, tehát az exclusive change kiesett.

múltkor keresgéltem, és mások a correct change-et ajánlották, mert ott általánosan 0,3%-os a kezelési költség, Bpesten elég sok helyen vannak.


többet így hirtelen nem ismerek, én végül másképp oldottam meg(meg nekem Euróra volt szükségem, ezért inkább számlámról vettem ki pénzt Euronet automatából).

2018. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as, "mesélnél" nekem erről az euronet automatáról? Mindig nézegetem, mintha harapna, de még nem használtam :D

Forint számládról vettél ki pénzt,s euróban adta? Ha így van, akkor mennyit számolt fel a váltásra, kezelésre, stb - magyarul mennyibe "fájt" Neked ez az akció?


Előre is köszi, ha válaszolsz.


Kérdezőnek: én is a Correct change-t ajánlom, google keresőben megtalálod a váltóhelyeket.

2018. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért figyelj, hogy érmét nem mindenhol váltanak, és ahol igen, ott is baromi keveset adnak érte.
2018. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos már nem emlékszek, blokk megvolt valahol, de nem találom :D nem olyan sokat spóroltam vele, talán a correct change-el jobban jártam volna.

azt hittem, hogy jobb lesz, lévén, hogy ezeknél az automatáknál is érvényes a havi 2x-i ingyenes készpénzfelvétel. ha jól tudom ott nincs ugye kezelési költség, de az árfolyam magasabb volt, de egyébként elhanyagolható volt, úgy emlékszek :D

2018. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Köszi. Akkor nem harap :-) Na, majd egyszer kipróbálom, ha mondjuk 250 lesz az euro :D (mint most a dollár)

2018. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!