Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell rendelni e-bay-ról?

Hogyan kell rendelni e-bay-ról?

Figyelt kérdés
Bocs, ha nem jó kategória. Aki rutinos ebben, leírná nekem kérem, lépésről-lépésre, hogyan működik ez? Nem vagyok egy nagy számítógép guru, szóval érthetően kérném. Kezdve, hogy hogyan kell egy terméket megrendelni, hogyan-mikor kell kifizetni, és hogy jut el hozzám. Köszönöm a normális válaszokat!

2018. jan. 27. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Jó helyen kérdezed, igen.

Nem akarok bunkó lenni, de tényleg több olyan weboldal is van, ahol ezt részletesen elmagyarázzák. Most képzeled, hogy valaki csak azért szán rád 10 percnyi munkát, hogy neked ne kelljen Google-t használni. Ilyen felesleges energiabefektetésre csak kevesek hajlandóak, és nem biztos, hogy akad itt majd ilyen.

2018. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Kattints ide "Összefoglaló kinyitása"

[link]

2018. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.nek: Azt se tudtam, hogy van erről weboldal. Ha tudtam volna, nem kérdeztem volna. De látod, van, aki volt olyan kedves, hogy belinkelte.

2.nak: Köszönöm szépen!

2018. jan. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!