Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok MPL csomagautomat...

Hogyan tudok MPL csomagautomatába küldeni csomagot?

Figyelt kérdés
Eladtam pár ruhát, és csomagautomatába kérik a csomagot. Az én lakhelyemen nincsen csomagautomata. Ha bemegyek a postára, és ugyanúgy felcímzem a csomagot, ahogyan simán levélként adnám fel, akkor ugyanúgy működik? Feladhatom légpárnás borítékban vagy dobozban kell? Elég ha mondom a postán, hogy csomagautomatába kérem küldeni? Vagy mást is kérnek? Mi a menete ennek?

2018. jan. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik postán fel lehet adni automatába címezve.

Egyik variáció, hogy otthon készítesz hozzá címiratot a posta weboldalának segítségével, és kinyomtatod, majd viszed magaddal a postára.

Másik, hogy helyben készítteted el a postai ügyintézővel. De akkor egyértelműen kell jelezni, hogy ilyen módon akarod feladni.

2018. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha kérem, hogy a postán készítsék el, akkor csak a címet kell odaadnom nekik? Vagy az már legyen rajta a csomagon?
2018. jan. 28. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ráírni a csomagra, mert úgyis az lesz a mérvadó, amit ők kinyomtatnak. Tehát elég egy cetlire ráírni és azt odaadni az ügyintézőnek.
2018. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 28. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos merethataroknak meg kell felelni.Tegnapelott adtam fel igy csomagot.Sokat vacakolt vele a holgy,mert még nem csinált ilyet.Mérte vonalzoval a magasságot szélességet,hosszuságot.Pontosan nem tudom mi a hatar, de nem volt nagy csomag, elfogadta.
2021. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!