Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hádában megveszik a használt...

Hádában megveszik a használt ruhákat?

Figyelt kérdés

Régi ruháimat szeretném eladni, arra lennék kíváncsi hogy ha pl. a háda turkálóba beviszem megvennék e tőlem?


Tapasztalat e téren?



2018. jan. 29. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Hádában biztos, hogy nem veszik tőled meg, ugyanis bálákat vesznek külföldről, mert az jobban megéri nekik, mintha darabáron vásárolnának.

A kisebb turiknál akad egy-kettő, ahol van felvásárlás, de ott sem vesznek át mindent, és csak 100-200 ft-ért.

Szerintem vagy vidd el őkt a H&M-ben, és ott kapsz értük kupont, amit levásárolhatsz, vagy dobd fel jófogásra azokat a darabokat, amik kiváló állapotban vannak.

2018. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
73%

Használt piacon is el lehet adni, ha sok ruhád van, megéri kimenni egy napra. Anyukámék az ott összeszedett pénzből szoktak utazgatni :)

Én olyan 300 Ft/db áron adnék egységesen mindent, szerintem az úgy tök korrekt.


De ha nem pénzt akarsz csinálni belőle, szoktak lenni ilyen ruhacserék itt-ott, esetleg arra is megérné elvinni.

2018. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!