Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A wish egy megbízható rendelős...

A wish egy megbízható rendelős oldal?

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már onnan?azt kaptátok amit rendeltetek,megérkezett?

2018. jan. 29. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Tessék, csemegézz a 100 ilyen kérdés között.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=wish&katego..

2018. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ruhát ne rendelj, sokan panaszkodnak a ruházati termékeikre. Nekem személy szerint nincs bajom a ruháikkal, igaz csak egy pólót rendeltem ami 100% osan az elvárásaimnak felelt meg és túlélt már 5-6 mosást szóval ilyen téren nincs gond. Tárgyak terén eddig én mindig azt kaptam amit rendeltem, mindegyik működő képes 100% osan, minőségükre sem panaszkodom. Kb 30 rendelésemből egyetlen egy dolog nem érkezett meg, de jeleztem, visszaküldték az árát. Olyan termékem is volt ami határidőre nem jött meg, jeleztem, kértek még egy hetet, semmi nem volt, újra jeleztem és már 2 nap után visszautalták az árát, rá kb 3 héttel később megérkezett a termék. Írtam a wishen hogy akkor mit csináljak, mert megérkezett stb... írták hogy semmi gond, tartsam meg.

Egyébként 1 maximum másfél hónap alatt mindenem megérkezett. Régen olyan termékem is volt ami 2 héten belül itt volt.

2018. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!