Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Általában mennyi szokott...

Általában mennyi szokott lenni a kocsitok havi törlesztőrészlete?

Figyelt kérdés
Ez persze nyilván függ az autó értékétől, és a futamidő hosszától, de nagy általánosságban véve vagyok kíváncsi arra, hogy körülbelül milyen összegekre lehet számítani.

2018. jan. 30. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
0 mivel kpra vettem
2018. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értém miért másoktól kell megkérdeznu ők mennyit fizetbej, hogy te abból kb. lásd neked mennyi lenen, mikor pontosan ki tudos számolni neked mennyi lenne. Minden adatot megadnak hozzá, nem egy hatalmas matematikai művelet. Ha ennyit nem látsz át nem kéne hitelt felvenned barátom.
2018. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Az igázási költségem havi 9500Ft-nyi BKV bérlet, Budapesten aki autót tart, az bolond ember, bizony mondom néktek.
2018. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem havi 60 ezer, bár ezzel te semmire nem mész, mert a törlesztő nagysága attól függ, hogy mennyi a felvett hitel vagy lízing összege, milyen futamidőre és milyen kamattal. Furcsa, hogy ezeket írtad te is, akkor meg minek kérdezel ilyet? Láttam már 30 milliós 7-es BMW-t, aminek havi 600 ezer volt a törlesztője, és Suzukit is, aminek meg 35 ezer.
2018. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!