GearBest Refund?

Figyelt kérdés

Elősztori: GearBest nevű oldalról rendeltem egy elég megbízhatónak mondott okosórát, és sajnos elég gyatrára sikerült az üzemideje, fél napot bír az akku, szinte bármilyen használat mellett, és kb 35perc alatt feltölt 0-100%-ra, ami szintén nem normális.

Ezért írtam supportnak, hogy lehetne-e intézni egy refundot.


Majd írtak, de biztosra szeretnék menni, ha jól értem, akkor az első opció az volna, hogy küldenek még egy ilyen terméket ingyen, és a kellemetlenségért nem is kell visszaküldenem nekik?



Gearbest Customer Support At01/30/2018 03:28:16


"Dear Daniel,


Unfortunately, the product cannot be fixed.


After reviewing your case, please review our possible solutions below:


1)Resend the item for free.


In this case, as a gesture of good will, you can keep the item and do not need to return it to us.


You will receive the item 10 to 25 working days after the dispatch date.



2) Keep the item and accept a product cost refund to your original payment account.


We can refund you 27.99 USD to your original payment account.



Please note that these are all exceptional solutions and will be recorded in our system. Such solutions will not apply to future orders."



2018. jan. 31. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A.: Elküldenek újra egy ugyanolyan terméket és nem kell semmit se csinálnod.

B.: GB számládra visszakapod a pénzed.

2018. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, B-nél arra a számlára amiről fizettél.
2018. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!