Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarország exportja importja...

Magyarország exportja importja? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Magyar.o szág exportja és importjáról kéne röviden ismertető, az is jó hogy kitől ipmortál vagy kinek exportál HELP

2018. febr. 1. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vadkendert importál Hollandiából és focilabdát meg Suzuki exportál Európába!
2018. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gál Zoé ***** válasza:
71%
Az oroszoktól importáljuk a földgázt és a németeknek exportáljuk a búzát.
2018. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tessék, olvasgass:

[link]


Máskor, meg ha sürgős, akkor Te is be tudod írni magadnak a keresőbe és rögtön választ kapsz.

2018. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már nézegettem ezeket rá tudtam keresni! Nem találtam megfelelő választ de az első 2 válaszolótól megkaptam a tökéletes válaszokat amik kelettek!
2018. febr. 1. 17:04
 5/7 Gál Zoé ***** válasza:
62%
Most megnéztem a staisztikákat és úgy látom, hogy Olaszországba exportáljuk a legtöbb búzát, kb 6X annyit mint németbe.
2018. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A búza lényegtelen.

1 ezrelékét nem teszi ki a kereskedelmünknek.


Egyébként itt látható a teljes külkereskedelem célországokkal.


Ha tudsz angolul tökéletes, ha nem akkor meg használj Google fordítót.


[link]


Nagyon ajánlom ezt az oldalt egyébként, bármelyik ország vagy áru kereskedelmét megnézheted.

Az adatok az adott országok statisztikai hivatalaitól vannak, tehát hivatalos adatok.

2018. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ksh.hu?
2018. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!