Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszakérhetem a pénzt?

Visszakérhetem a pénzt?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy oldalról egy fittneszgépet, ami pár hét után furcsa hangokat ad ki, írtam is nekik, mire válaszotlak,hogy küldjem el a garancia levelet emailben és szervízbe küldik. Most én megtettem azóta semmi válasz. Én nagyon bergátam mert ,nem azért vásároltam nem kevés pénzért hogy ne tudjam használni..a másik hogy én nem akarok egy olyan terméket használni a későbbiekben amit 2 hét utána szervízbe kellett küldeni...

Ilyenkor vissza lehet kérni a pénzt? természetes úgy hogy visszaküldöm a terméket is.



2018. febr. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérni mindig mindent lehet. Legfeljebb nem kapod meg.
2018. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

"válaszotlak,hogy küldjem el a garancia levelet emailben és szervízbe küldik. Most én megtettem ... nem akarok egy olyan terméket használni a későbbiekben amit 2 hét utána szervízbe kellett küldeni..."


Akkor miért hagytad, hogy elkezdjék a szervízelést? El kellett volna állni a vásárlástól, és úgy visszaküldeni a cuccot, hogy tartsák meg, a pénzt kéred vissza.

2018. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

így van, csak ugye nem "pár hét után", hanem 14 napja van a vásárlónak elállni a vásárlástól. valóban, ez az egy lehetőséged lehetett volna.


innentől tökmind1, nem fogják visszavenni, garancia van rá, annak a keretén belül ha hibás, meg tudják csináltatni, erre terjed ki, nem másra.


ha nagyon zavar, megpróbálod eladni...bár az egyik dolog, amit senki nem fog venni használtan, az a fitnesszgép...az emberek szégyellik mások előtt, hogy ilyesmire szükségük van, ezért szokott az is lenni, hogy nem is személyesen egy sportboltban veszik meg, hanem webshop-on keresztül.


szóval ez már a nyakadon marad, megcsináltathatod, ennyit tehetsz.

2018. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat ez van marad nálam egyébként nem rossz csak kicsit kiabrandito volt hogy ilen hamar furca hangokat ad ki. Egyébként meg mi az hogy nem vesz meg senki használt fitnesz gépet? Nekem volt mar elliptikusom mikor kiraktam a hirdetest hogy eladom 10 percenként csörgött a telefonom.. :)
2018. febr. 3. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!